Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada yabancı biriyle motora binmek

Rüyada yabancı birini görmek neye çıkar

Rüyada yabancı biriyle motora binmekBen rüyamda araba ile tanımadığım bir kasabaya gidiyorum, arabayı ben sürüyorum ve birden kendimi kasabanın içinde motosikletli görüyorum. Kasabada evim varmış ve kasabada tanınan bir aile olduğumuzdan araba sürmem kasabalılar tarafından yadırganıyor, ayrıca ben kasabayı tanımadığımdan dolayı yanıma yabancı birini alarak yola devam ediyorum. Kasabanın ara sokaklarında yokuşları motosikletle çıkıyorum, fakat araba geldiği için geri geri tekrar iniyorum yokuşu. Ara sokakları geçtikten sonra çöle ulaşıyoruz ve aynı şekilde yokuşlardan geçiyoruz, bir yerden geçerken küçük bir motor kazası yapıyorum. Rüyam neye tabir edilir? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Rüyada yabancı biriyle motora binmek yorumu

Ela selam, rüyanda araba kullandığını görmüş olman senin reel hayatta kişiliği gelişmiş, ayaklarının üzerinde durmayı başarmış, kendi kararlarını kendisi veren biri olduğunu simgelemektedir. Ancak kasabada birden bire arabada motosiklete geçmen yani motosiklet kullanmak ise yaşamında macera ve heyecana ihtiyaç duymaya başladığını, hayatını renklendirmek arzunu temsil etmektedir.

Rüyada yabancı birisini görmek rüyayı gören kişinin çok özlediği birisi olduğunu ve yakın bir zamanda onunla karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyada yokuş görmek hayatın zorluklarla dolu olduğunu hatırlatır ve zarar görmeden atlatmak için olaylar karşısında her şeye hazırlıklı olmanız gerektiği anlamına gelir. Rüyada yokuş çıkmak gerçek yaşamda hedeflerinize giden yolda kimi zorluklar olduğunu ve bu zorlukları aşmak için yeni metotlar ya da yollar bulmanız gerektiğini, aksi takdirde fazla yorulmayı göze almanız gerekeceğini simgeler. Ancak karşıdan bir araba geldiği için motosikleti yokuşta geri geri kullanmanız ise bir sebeple hayatınızda bir gerileme yada geriye gidiş yaşayacağınızı gösterir.

Rüyada çöl görmek bazen fakirliğe, çok zorluklara ve mal kaybına işaret eder. Rüyada çölde olmak kıtlık ve ırkların çatışması, büyük can ve mal kaybını temsil eder.]

“Rüyada yabancı biriyle motora binmek” için 4 yanıt

Kırmızı motosiklet sürmek
Selamun aleykum. Rüyamda kırmızı bir motorsiklet sürüyordum ve çok güzel bir duyguydu, gerçekte motorsiklet sürmeyi bilmiyorum ama rüyada profesyonel idim, ayrıca yeni almışım ve içinde benzini de vardı.

Berk selam, motor kullanmak konusu motosiklet rüya tabiri sayfasında anlatılmıştır. Senin rüyanda ilave olarak motorun kırmızı renkli olmasıdır ki bu daha dikkatli olmak gerektiğini, bir tehlikeyi işaret etmektedir.

Ruyamda ilk once tanimadigim birinin motoruna biniyorum sonra onun evine gidiyoruz ve beni kaciriyor sonraysa kacip elinden eve gelip babami ariuorum ararkende cok panik icindeyim sonra dedemi ariyorum bu kadarini hatirliyorum

Ruyamda dogum gunu kutluyoruz bir erkrk cocugunun benimle yasit sonra dogum gununun sonunda annanemin kucaginda agliyorum sonra pasta kesilecek o oglana diyorum ki dogum gunu cocugu oymus ben kescem pastani hem sana koca bir dilim o sonra o ise diyoki en azindan pastam kurumaz diyo sonra agliyorum megerse ruyamdaki kisi ruyamda oluymus ama yanimdaymis dogum gunu kutlamak icin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir