Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yabancı Dil görmek

Rüyada yabancı dil görmek nedir?

Öncelikle ben yurt dışında yaşıyorum ve sevdiğim kişide yabancı, annemde bu kisiyi yabancı olduğu için istemiyor, rüyama gelince anlatayım şimdi.

Rüyamda sevdiğim çocuk için beni istemeye gelmişler , çocuğun babası anneme yabancı dilde bir şey sordu, annemde sinirli bir şekilde “ben sizin dilinizi anlamıyorum” dedi. Babası utandı, kızardı yüzünden belliydi zaten, kalkmak istedi hatta ortalık karıştı annem bağırdı ve “istemiyorum sizi, gidin buradan” diyerek onları kovuyordu, bende ağlıyordum, anneme yalvardım çok yalvarıyordum. Bu kadarını hatırlıyorum. Lütfen yardım edin ne demek bu ?
20, Kadın, Bekar, Çalışıyor, endişe, mutsuz

Rüyada yabancı dil yorumu

Aslında rüyada istendiğini görmek iyi bir rüyadır ve sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir. Fakat rüyada geçen konular bunlara kavuşmak için epeyce mücadele etmeniz gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada yabancı dil konuşmak henüz anlamadığınız bilinçsiz bir mesajı gösterir. Rüyada yabancı dil eğitimi sorunlarınızı dile getiremediğinizi, anlatamadığınızı gösterir.

“Rüyada Yabancı Dil görmek” için 2 yanıt

rüyamda koskocaman ingilizce bir yazı vardı.ben nişanlıyım yazıyordu.yanımda bir kız arkadaşım vardı o da bana sen nişanlısın diyordu.sonra bir erkek gördüm.benim ilköğretimden arkadaşım.ama şu an görüşmüyoruz bile.

dün gece sevgilimden ayrılmayı düşünmüştüm.sizce ne anlama geliyordur?lütfen yorumlar mısınız???

Rüyamda sınıfta lazca diye bir dil öğreniyorduk, sonra zil çaldı, babaannem ve 3 küçük kuzenim geldi sonra uyandım, bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir