Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yabancı Evde Fareler Görmek

Rüyada yabancı evde fareler neye delalet eder?

Yabancı ev ve fareler. Rüyamda yabancı bir evde idim ve pencereden dışarı baktım, ağaç üzerinde bir sürü fare var idi, sadece bir tanesi büyüktü diğerleri küçük küçük ve bir sürü idi neye dalalettir yardımcı olabilir misiniz. Kalktığımda etkisindeydim eve girmesinden endişe ediyordum ama eve girmediler ağaç eve çok yakın olduğu halde hiç biri eve girmedi.

Kimden: MELEK
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Anahtar kelimeler: rüyada yılan görmek

Rüyada yabancı evde fare görmek neye yorumlanır?

Melek merhaba, rüyada bilmediği bir eve girmek, ahirete işarettir, Bu yaşamın günlük karmaşası karşısında ahireti unutmamak gerektiğini hatırlatır. Rüyada sahibi bilinen bir eve giren helal rızk için dua eder. Rüyada gördüğünüz fare, fareler, korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil eder. Rüyada fareler, özellikle size yakın birinden aldatmaca, kandırma, hile, sahtekarlık konularında uyarı mesajı verirler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yabancı Evde Fareler Görmek” için 3 yanıt

Merhaba ben rüyamda orta boyda gri bir fare gördüm, 19 yaşındayım, iki kez gördüm fareyi, evde geziyordu ben kaçıyordum o yine bir yerden çıkıyordu, griydi rengi, gördüğüm ev bizim su anki evimiz değildi, korktum kafama bir şeyi takmıştım ertesine bu rüyayla uyandım, ilkinde normal, bir şey yokken görmüştüm. Yorumunuzu bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada büyük fare görmek
Ben 31 yaşında evli kadınım. Rüyamda eşim işe gitmek için kapıdan çıkıyordu, onu yolcu ederken başında büyük bir fare gördüm, çığlık attım. Bunun manası ne olabilir? teşekkür ederim.

Ayşe merhaba,
Rüyanız, zihninizin bir köşesinde eşiniz hakkında bazı güvensizlik duyguları olduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir