Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yabancı Görmek

Rüyada yabancı birini görmek neye çıkar?

Ben bugün rüyamda ailemle kuzenlerim amcalarım neyse artık biz konuşurken birden hava hafiften kararmaya başladı, herkes evindeydi, kimseler dışarıda gözükmüyordu, bizim yanımızda da başka bir yabancı kız vardı. Birden bir baktık ki evimize taşlar yağıyor, camlar kırılıyor, her şey mahvoluyordu, bende kardeşimi hocama verdim dedim ki “hocam kardeşimi de al git, saklanın, dikkatli olun” dedim. Ben ailemle birlikte kalmıştım, biz korkarken yanımızdaki yabancı kız gülüyordu, meğerse o hayvanları buraya çağırmış. Biraz sonra taş yağmuru durdu. O yabancı kız gitti. Ben annemle evi toparlıyorduk, hepimizin yüzü vücudu kan olmuştu. Korkunç görünüyorduk.

Annemle ben odamda idik, odamda hem konuşuyor hem iş yapıyorduk. Birden annemle konuşurken ben camdan pembe yerlerde sürünen canavar gördüm hemen anneme ‘anne arkanda dışarıda bir canavar var’ dedim. Annem bana “neden hemen söylemedin” dedi, ben dedim ki “anne dış kapı kapalı mı”, annem dedi ki “bilmiyorum bakalım kapalı mı değil mi” diye.

Kapıyı kapattık ama tam kapanmamıştı. Bir baktık kapı açılıyor, korkudan ölecek gibiydik, meğerse canavar değil yengem gelmişti. Yengeme “hemen kapıyı kapat buraya gel” dedik. Yengemde kapının kapandığını sanmıştı, hocam kardeşimi bana verip gitti, o sırada kapı gene açılıyordu, bu seferde gelen kuzenimdi, annem evde yoktu, yengemle gitmişti, ben kuzenim ve kardeşim kalmıştık, kuzen,mden korkuyordum çünkü yüzü paramparça olmuştu, mahvolmuştu, ben kuzenime ne kadar git yüzünü yıka kardeşim korkar dedikçe yıkamadı. Ondan sonra kalktım gerisini göremedim. Acaba bu neyin nesidir diye merak ettim ve gördüğüm rüyayı sizle paylaşmak istedim.

Rüyada yabancı birisini görmek yorumu

Rüyada yabancı görmek yabancı birini görmek çok yakında hayatını olumlu yönde etkileyecek, belki de ona yeni ufuklar açacak biri ile karşılaşacak demektir. Rüyanızın devamında gelişen olaylar gerçek yaşamınızda ani bir üzüntü, korku verecek bazı olaylar yaşayacağınızı ama hemen atlatacağınızı simgelemektedir.

Rüyada yabancı biri ile tanışmak yeni bir iş, yeni fırsatlar olarak tabir edilir. Rüyada yabancı birisinden bir şey almak Ummadığı yeni bir mal alacak demektir. Rüyada yabancı birisine bir şey vermek iyiye yorulmaz, bir kayıp, zarar, ziyan yaşanabileceğini işaret eder.

“Rüyada Yabancı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda yabancı birinin evinin yandığını gördüm, alevler içinde evlerin yandığını gördüm, bu ev tanıdık birisine ait değil, bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir