Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yabancı Ülkeye Tatile Gitmek

Rüyada yabancı ülkeye tatile gitmek neye işaret eder?

Rüyamda yabancı bir ülkeye tatil yerine gidiyorum, deniz berrak ve açık yeşilimsi bir renkte, durgun ve çok güzel görünüyordu. Aynı rüyada rahmetli babannemle karşılaşıyorum, denizde gördüğüm o berraklık ve yeşilliği babannemin gözlerinde görüyorum. Rahmetli babannemin gözleri gerçek hayatta da yesil gri tonlarında bir renkti. Çok güzel bir rüyaydı. Bunun anlamı nedir.

Rüyada tatile yabancı ülkeye gitmek neye yorulur?

Rüyanız bir yorgunluğu işaret etmektedir. Bu yorgunluğun fiziksel yönden ziyade zihinsel yönde bir yorgunluk olma olasılığı yüksektir. Buna karşılık rüyanın unsurları pozitif anlam taşımakta ve bu durumdan yakında çıkacağınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yabancı Ülkeye Tatile Gitmek” için 2 yanıt

Rüyada yabancı ülkede olduğunu görmek
Rüyamda yabancı ülkedeydim. Orada eski temiz çok güzel binalar vardı. Ben ve 2 erkek, bu dar sokaklarda geziyordum, yerde azda olsa karlar vardı. Sonra otele gidip üstümü değiştirecektim odada sarı saçlı bir kız (oda arkadaşım galiba) bavulundan kıyafet giymiş bende kendi bavulumdan giyinecek iken uyandım.
25, Kadın, Bekar, Çalışıyor, karışık

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda bir işi, bir projeyi ya da bir ilişkiyi yarım bıraktığınızı temsil etmekte, bu konu hakkında güvendiğiniz büyüklere, akıllı dostlarınıza danışmalı, onların önerilerini dinlemelisiniz mesajı vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir