Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Yabancı Uyruklu Birilerini Görmek

Rüyada yabancı uyruklu birilerini görmek neye delalettir?

İki erkek arkadaş var, ikisi de yabancı uyruklu. Birincisi sürekli benimle ilgileniyor, ancak ikincisi beni kalben çok seviyor ancak duygularını söylemiyor. Ben de ikincisini seviyorum ve birincisinden sürekli kaçıyorum. Ancak birinci herkesin içinde yanağımdan sıkı sıkı öpüyor ve ikinci ile ben üzülüyoruz. Ardından bir fuara katılmak üzere oradan uzaklaşıyorum. Kıyafetlerimi değiştirmek istiyorum ve ikinci çocuktan yardım istiyorum. “sen önümde dur, kimse görmesin”diyorum. Ancak birinci gelince o da üzgün üzgün çekiliyor ve bütün insanlar bana bakıyor.

Üzerimde havlu var ama çok utanıyorum. hemen poşetten temiz çoraplarımı çamaşırlarımı giyinmeye çalışıyorum. Üstümü giyindikten sonra çay almak için elimde su bardağı ile oradan uzaklaşıyorum. Birinci çocuk arkamdan bakıyor ve başım dönüyor ve yavaş yavaş bayılıyorum. Birinci çocuk koşarak yanıma geliyor ve gözlerimi açıyorum. 36, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor

Rüyada yabancı uyruklu birilerini görmek yorumu

Rüyada erkek arkadaş görülmesi rüyayı gören kişinin gerçek hayatında onunla ilişkisi konusunda, onun hakkında neler hissettiği hususunda bilgiler verir. Arkadaşın yabancı uyruklu olması ilişkinizde bazı kuşkular taşıdığınızı temsil etmektedir. Çünkü rüyada yabancı uyruklu birini görmek rüyayı gören kişinin sosyal yaşamında karşısındaki insanlara karşı bir güven sorunu yaşadığını, daha huzurlu ve daha mutlu olmak için bu kuşkudan uzaklaşması, insanlara daha fazla güvenmeyi başarması gerektiğine yorumlanır. Bu kişilerin sayısının iki olması aslında sizin gerçek hayatta iki şey arasında bir tercih yapmanız gerektiğini ya da gerekeceğini simgelerken aynı zamanda bu seçimde zorlandığınızı, kafanızın karıştığını ve bu kafa karışıklığı yüzünden bazı hatalı davranışlar sergilediğini anlatmaktadır.

“Rüyada Yabancı Uyruklu Birilerini Görmek” için 2 yanıt

Yabancı insanlar görmek
Rüyada annemin evinde bir sürü tanımadığım insan gördüm, anneme “bunlar kim” dedim, bana bunlar arkadaşlarım” dedi.

Gülşen selam. Gördüğün rüya aslında girmek istediğin, katılmak istediğin bir grup olduğunu işaret ederken (bu bir arkadaş grubu ya da yakınlarınla bir araya gelmek isteği olabilir), rüyanın devamında olanlar geçmişten kalan gizli korkular veya kimi huyların nedeniyle bunu başaramadığını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir