Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yabancı Birilerini Görmek

Rüyada yabancı birilerini görmek neyi temsil eder?

Rüyamda avrupanin en islek caddelerinden birinde yuruyorum, yanimdaki yabancı kişiler (hristiyanlar), onde giden iki yahudi kadının (saclari uzun, at kuyrugu seklinde, ikisinde yahudi kiyafetleri aynı) müslüman bir imamin arkasindan gittigini goruyorlar ve benim yanimda bulunan yabancilardan biri diyor ki “bakin” diyor “su yahudi kadinlar imami oldurecekler, onun icin arkasindan gidiyorlar”.

Bir sure gectikten sonra yahudi kadinlardan biri, bir şırınga çıkartarak sogukkanlılıkla imama sapliyor ve enjekte ettigi zehir imamin sirt kismindan disari akiyor ve diger yahudi de ayni isi yapiyor ve imam ölüyor. Yanimdaki kisiler “imam cok guzel ve nur yuzlu insandi diyorlar, ben bu arada çok şaşırıyor ve hemen uyaniyorum. (sabah saat sekiz bucuk 9 siralari). Bu ruyadan acaba ne yorum cikabilir? Teşekkurler yorumunuz için.

Kimden: mad
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaşınız: 40
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: yahudi kadın, imam,

Rüyada yabancı birilerini görmek neyi temsil eder?

Bu tür rüyalar son zamanlarda çok sık görülmeye başlandı. Bunda Dünya üzerinde Müslüman toplumda ortaya çıkan tüm savaş, kavga, çatışma, terör gibi istenmeyen tüm olayların arkasında İsrail ve Yahudiler olduğu propagandası olmasıdır. Hatta olay o kadar ileri gitmiştir ki depremleri dahi İsrail’in çıkardığı iddiaları ortaya atılmakta ve kimi insanlar buna inanmaktadır.

Müslüman coğrafyada mezhep çatışmaları, çıkar savaşları sona erip, kitleler bilinçlendiğinde Müslümanın müslümanı öldürmesinin, kafasını kesmesinin ne kadar saçma, acı ve günah olduğunu öğrendiklerinde çok şeyler değişecek, suçu yahudilerde aramaktan vazgeçip, “nerede hata yaptık? neyi yanlış yaptık? biz neden çalışmıyoruz? veya neden verimli çalışmıyoruz? neden kısa yoldan zengin olma hayalleri kuruyoruz? bir taraftan Müslüman olduğumuzu söylüyoruz öte yandan niye yetim malı yiyoruz? Allah Kuran-ı Kerim’de bize emretti? deyip, bunların cevabını araştırıp öğrendiğimizde çok şey değişecektir.

Pahalılık, adaletsizlik, ırza geçme, hırsızlık, rüşvet yeme, müslümanı öldürme, kafa kesmenin başkaları tarafından değil, içimizdeki cahil yönümüzden kaynakladığını göreceğiz. Ancak korkarım ki bunları öğrenene kadar bir kaç yüzyıl geçecek, bir kaç yüz milyon din kardeşimiz hayatını kaybedecek.

Rüyanız ya yukarıda anlatılan bilgiler ışığında değerlendirilmeli ki mesajı siz tespit etmelisiniz, ya da bir cinayet olarak ele alınmalı ve o zaman Rüyada birinin başka birisini öldürdüğünü fakat onun cesedini parçalara ayırmadığını görürseniz bu kişinin yani katilin ona herhangi bir konuda iyilik edeceğini bildirir. Buradan yola çıkılırsa Dünya’da Müslüman toplumların (Tunus, Cezayir, Mısır, Irak, Suriye, Afganiztan, Pakistan ve aklıma gelmeyen diğer ülke halklarının) içinde bulundukları kaos ortamından Yahudilerin yardımı ve desteği ile çıkacakları akla gelebilir.

Kim bilir belki de Yahudiler, Müslüman toplumlardaki kaosun Dünya için bir tehdit oluşturmaya başladığına karar verip, Müslümanların sorunlarını çözüp, onları barıştırmaya, onları bir araya karar verebilirler.

Rüyada yabancılar görmek fikir, keşfedilme, çevre ve uyum anlamlarını simgeler. Yaptıgınız işlerde kendinizi ve çevrenizi keşfettiğiniz manasına gelir. Aynı zamanda hayal ve fikirlerinizi kabul ettirme çabası içerisinde olduğunuzun da ifadesidir. Yabancılar tarafından kaçırıldığını görmek sizin çevre, ev aileyi kaybetme korkularınızı ifade eder. Yabancılarla iş yaptığını görmek zorluklara rağmen adapte olduğunuzu, yeni çevreye girme ve uyum sağlayacağınız anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir