Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yağ Görmek

Rüyada yağ görmek ne demektir?

Rüyada babamın bayan iş arkadaşı bizim eve yağ ve pirinç getirdiğini görmüş ne demektir acaba? 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada yağ görmek tabiri

Gül selam, rüyaların görene göre yorumlanması genel kuraldır ve bu nedenle babanızın iş arkadaşı bayanın gördüğü rüya “iş arkadaşının evine yağ ve pirinç götürmek” olmalıdır.

Rüyada yağ görmek mutlu günlerin yaklaşmakta olduğuna delalettir. Rüyada pirinç görmek zengin olacağına işaret eder. Hayırlı mal, mülk, paradır. Başarı ve dostluklara işarettir. Mal ve para sahibi olmaya işarettir. başarının ve güzel dostlukların ispatıdır. Bu bilgiler ışığında kadının size yağ ile pirinç getirmesi onun reel hayatında mutlu ve zengin olacağı günlerin gelmekte olduğunu ve bu mutluluğu ve zenginliği yakınları, sevdikleri ile paylaşacağını temsil etmektedir.

Rüyada yağ görmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada yağ içmek, yağ yemek, yağ yediğini görmek çevresindeki insanların yaşamlarını kontrol altına almış bir insana yorumlanır. Rüyada sıvı yağ rüyayı gören kişi için sağlıklı günlerin işaretçisidir. Rüyada kızgın yağ çevrenizle ilişkilerinizde daha uyumlu tavır takınmanız gerektiğini, ani çıkışlardan uzak durmanızı tavsiye eder. Rüyada kızartma yağı görmek, yaşamınızda bir geçiş dönemini işaret eder. Bu sırada yumuşak bir geçiş dönemi yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada yemek yağı görmek veya yemek yağı kullanmak; çevrenizle iletişiminizde yumuşak davranmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada donyağı görmek bu rüya sahip olduğunuz sevgi ve servete iyi sahip çıkmanız gerektiğini, aksi halde dikkatsiz davranmaya devam ederseniz bunları kaybedebileceğinizi işaret eder. Rüyada içyağı görmek aşk ve servet konularında temkinli davranmak gerektiğini simgeler. İçyağı döktüğünü görmek bazı konularda düşüncesizce hareket ettiğinizi ifade eder. Rüyada Hintyağı görmek gizli emelleri simgeler. Hint yağı bir arkadaşınız veya amirinizin yerinde gözünüz olduğunu ve onu devirmek gizlice hazırlıklar yaptığınızı işaret eder.

“Rüyada Yağ Görmek” için 2 yanıt

Bir çocuğu kızgın yağa atmak
Ben yeni doğmuş çocuk gördüm rüyamda ama doğmuş çocuğu kızgın yağın içine attım, sonrada çocuk bir naylon gibi yok oldu. Bu ne anlama gelir?

Rüyanız gerçek hayatta sizi kontrolden çıkaracak kadar öfkelendiren biri olduğunu anlatmakta ve öfkeyi kontrol etmenin önemine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir