Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Yağma Görmek

Rüyada yağma görmek neye işaret eder?

Merhaba rüyamda dünyanın sonunu görüyordum. Herkes dünyanın sonu olduğuna inanmıştı ki intihar etmek için bir yerde toplanıyorlardı. Ama ben intihar etmek istemiyordum. Saçma bir şekilde yalnız burada ben kalsam kalan mağazalardan eşyaları alır evime götürür falan diyordum. Hem intihar etmek günah değil mi diyordum anneme. O da bana eğer sırf böyle bir şey yapmak için intihar etmekten vaz geçiyorsan bir sapıklık içerisinde değil misin diyordu bana. Ve düşününce herkes özellikle dinini çok iyi yaşayan tanıdığım Müslümanlarda intihar etmeyi kabul etmişlerdi. Çünkü dünyanın bir sona geldiğini biliyorduk.

Rüyada yağma görmek tabiri

Selin merhaba, rüyada dünyanın sonunu yani kıyameti görmek rüya sahibi kişinin hedeflerine ulaşması için önünde bir çok engel bulunduğunu ve bu zorlukları birer birer aşması gerektiğini ifade eder. Herkesin kıyamet geldiğine inanması ise gerçek yaşamında çevrendeki kişilerin genel olarak zorluklarla mücadele ettiğini anlatmaktadır.

Rüyada yağma görmek ya da bir yerin yağmaladığını görmek rüyayı gören kişinin sahip olduğu değerler ile çelişmesine neden olana bazı olaylar yaşadığını ya da şahit olduğunu ifade ederken aynı zamanda bu değerleri sorgulamaya başladığını anlatır. Rüyada yağma yapmak veya bir yağmaya katıldığını görmek rüya sahibinin yaşamında bir şeylerin ters gitmeye başladığını ve kişinin inanamadığı, yanlış olduğunu bildiği bir şey yaptığını ifade eder.

Rüyanın son kısmı ise senin ve çevrendeki insanların önünüzdeki zorlukları aşamayacağınız yönünde duyguya sahip olduğunuzu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir