Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yağmur Bulutu Görmek

Rüyada yağmur bulutu görmek neye işarettir?

Rüyamda, evimin pencerelerini kapatmak için ikinci kata çıktım. Pencereyi kapatırken bir baktım gökyüzü yağmur bulutu ile kaplıydı ve o anda yağmur başladı, çok güzel, çok dolu, çok ağır ve hızlı ama aynı zamanda sakin bir yağmurdu. Şimşekler de çakıyordu, ama dışarıda hava çok açık, sanki güneşli bir gün gibi.

Hayretle izledim yağmuru. Bir baktım, komşuların bahçelerine, çatılarına su çıkmaya başlamış. Balkona çıktım, bizim de bahçemiz dolmuştu. Ama çok hızlı doldu, anlayamadım.

Kardesim vardi, ve Ablam iki cocuguyla. Su ikinci kata geldi hemen, ama yagmur suyu gibi, ancak pis degildi, sadece topraga karismis su gibi yani, sadece su, copler yoktu, onune almiyordu, sadece ev doluyordu su ile. Biz bilemedik ne yapacagiz, ne panik yaptik, ne bagirdik, sadece bekledik bir ilahi yardim icin, duracak diye umit ediyordum. O anda dertten uyandim. Acaba ruyamin anlami nedir? Rüyada yağmur yağdığını görmek ne demek? Tesekkur ederim! Rüyanın unsurları: yağmur, pencere kapatmak, şimşek çakması, balkona çıkmak, yağmur suyu.

Rüyada yağmur bulutları görmek neye yorulur?

Rüyada yağmur bulutu görmek sizin derin ruhsal büyüme ve gelişme gösterdiğinizi ifade eder. Bu konuda detaylı bilgi için rüyada yağmur görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Gördüğünüz rüya, reel hayatınızda önemli hedefleriniz olduğunu, prestij, güç, sağlıklı yaşam arzularınız olduğunu ancak çok şanslı bir insan olmanıza rağmen kendinizi dışarıya kapatmanız nedeniyle çevrenizdeki kısmet, şans, bereketten yeteri kadar faydalanamadığınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Yağmur Bulutu Görmek” için 3 yanıt

Rüyada bulutların hareket ettiğini görmek
İsmim Halil, yas 20 bekarim ogrenciyum karmasik ruh halim var. Hocam ruyada birden bulutlar hizli hareket ediyor, agaclar falan her sey hizli hizli geciyor, sabah aksam hizli ilerliyor, ne olabilir aciklamasi acaba.

Halil merhaba, bulutların hızla hareket ettiğini görmek duygularında ani ve büyük bir değişime, büyük ihtimalle öfkelenmeye veya heyecan yaşamaya işarettir. Bakınız rüyada bulut görmek sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar zamanın kıymetini bilmek, zamanı iyi değerlendirmek gerektiğini ifade etmektedir.

SALAM ALEYKUM Ruyamda abimle teyzemin oglu hayvan sesleri cikariyordu.Ama oyle korkunc diyil gulumseyerek bakiyordum.Birden havaya bakdimki gok yuzune bulut geliyor yagmur bulutu.Gok yuzunde kuslar civildiyarak ucuyordu.Lutfen yorumlayin hocam.AZERBAYCANDAN Salamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir