Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yağmur, Fırtına, Sel, Heyelan Görmek

Rüyada yağmur, fırtına, sel, heyelan görmek nedir?

Merhabalar 31 yaşında, bekar biriyim. Rüyam şöyle; Annem ve ben bir arabanın içinde köyümüzdeyiz. Köydeki insanlara fırtına geleceğini haber veriyorum herkes evlerine gidiyor fakat annem ile ben kimsenin evine gitmiyoruz, arabanın içinde kalıyoruz. Neyse şiddetli bir yağmur ve rüzgarla birlikte gece boyunca yağıyor. Ertesi gün herkes iyi bende annem ile birlikte arabaya bir şey olmadan yerinden bile kıpırdamadan içinden sağ salim çıkıyoruz. Sanıyorum ki sel ve heyelan da olmuş. Köyde sadece Şubat ayında vefat eden (kanserden dolayı) amcam saklanmamış onu arıyoruz.

Sonra dayım onu yaralı halde buluyor, sol kolu kopmuş gibi (daha çok dirsek hizasında içi boş bir teneke boru gibi ve dirsekten aşağısı yok). Neyse hastaneye yürüyorlar ama ben yokum ertesi gün ameliyat edilmiş tekrar köye getiriyorlar kolunu dikmişler. Evin önünde bir yatakta yatıyor neşesi yerinde.

Babam geliyor korkmuş bir halde bende onu amcamın yanına yürüyorum amcam bize yaralarını dikiş izlerini falan gösteriyor. Bizle konuşuyor, babam amcamı iyi görünce rahatlıyor korkusu kalmıyor tabi bende rahatlıyorum. Amcam tek kişilik bir yatakta ama çarşaf ve yorganı beyazdı. Rüyamı yorumlamanızı rica ederim. Saygılarımla.

Rüyada yağmur, fırtına, sel, heyelan görmek yorumu

Gördüğünüz rüya; Gerçek yaşamınızda tehlikelerini, risklerini bile bile bir karar verdiğinizi veya bir şey yaptığınızı ifade etmektedir. Verdiğiniz bu karar veya yaptığınız şeyi ailenizin desteği, sevenlerinizin duası ile olumlu sonuçlandıracak, ailecek sevineceksiniz.

“Rüyada Yağmur, Fırtına, Sel, Heyelan Görmek” için bir yanıt

rüyamda şu an ayrı yasadıgım eşimi gördüm yagmur yagıyordu ve dışarda bir yerdeydik ve birbirimize sarıldık..bunun yorumu nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir