Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek neye delalet eder?

Rüyamda evimizin içine yağmur yağmakta ama sadece koridora ve mutfağa yağıyor, yatak odasına ve salona yağmur yağmıyor. Mutfak dolaplarının içinde bir sürü tabak var, sonra ben balkonda köpeği fark ediyorum ve salona alıyorum, eşim kız kardeşimi yatak odasına alıyor.
Not: biz şuan kayın validemin evinde yaşıyoruz, evimiz yok.

Name: Hande
Cinsiyetiniz: Bayan
Yaşınız: 28
Medeni durumunuz: Evli
Şu anki ruh haliniz: Umutlu ve üzgün
Subject: Ben ve eşim
Anahtar kelimeler: Yağmur yağması,balkonda köpek,kız kardeş

Rüyada yağmur görmek yorumu

Hande merhaba, bu çok çok anlamlı rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Düzgün cümleler kullandığın ve detay verdiğin için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir.

Koridora yağmur yağması yaşamınızda ruhsal aydınlamayı ve duygusal gelişimi ifade ederken mutfağa yağması ise berekete delalettir. Rüyanın en ilginç yanı balkondaki köpek olup, reel hayatta kariyer, rahat, refah, saygınlık duyma arzularınız olduğunu simgelerken, ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz sayesinde bunlara kavuşacağınızı temsil etmektedir. Rüyada kız kardeş görmek, kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Eşinizin onu yağmurdan içeri alması bu dönemin başladığını ifade edebilir. (Not: burayı çekinerek de olsa yazmak zorundayım. Kocanızın kız kardeşinizi yağmurdan korumak için içeri aldığını düşünüyorum. Kardeşinizin yaşı mesajınızda yok. Kocanız kötü düşünceyle kardeşini odaya alıyorsa eşiniz ile aranızda sorun olduğunu gösterir.)

Yağmur hakkında ilave bilgiler.

Rüyada şiddetli yağmur görmek aradığınız bolluk ve berekete kavuşmak için daha planlı, programlı belki de daha sakin olmak gerektiğine yorumlanır. Yağmurda yürümek sıkıntılardan, hastalıktan kurtulmak demektir. Yağmur suyu içmek rüyayı gören işsizse yeni bir iş bulacağına işarettir. Yağmur suyunda yüzünü yıkamak maddi sıkıntıları sona erecek demektir. Rüyada yağmurda ıslanmak rüyayı gören aşık ise sevgilisine kavuşacağına işaret eder.

“Rüyada Yağmur Görmek” için 9 yanıt

Rüyada yağmurda yürümek
Ben rüyamda yağmur altında yürürken gördüm kendimi, kucağımda erkek bebek vardı, yürüyorduk ıslanarak. Küs olduğum bir kişi ıslanmamam için yardımda bulundu bana. Yorumlarsanız sevinirim iyi günler. 24 yaşında bekar bayanım.

Eylül selam,
Aslında rüyanız yoruma gerek bırakmayacak derecede net, açık ve güzeldir.
Rüyada yağmurda yürümek sıkıntılardan, hastalıktan kurtulmak demektir.
Rüyada erkek bebek görmek iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler.
Rüyada görülen erkek bebek çabuk ve güzel bir habere işarettir.
Rüyanızda küs olduğunun kişinin size yardım etmesi ise yaşamınızda bazı şeylerin değişeceğini müjdelemektedir.

Rüyada yağmur yağarken arabaya binmek
Ben gerçekten yalnız olduğuma çok üzüldüğüm bir gece rüyamda beğendiğim bir erkeği gördüm. Birlikte deli gibi yağmur yağarken arabaya bindik, konuştuk, sonra arabadan çıktık evime yürümeye başladık, yürürken omzuma kolunu attı ve saçlarımı öptü, gülerek yürümeye devam ettik. Rüyam bu kadar herhangi garip olan bir durum yoktu ve çok mutluydum. Lütfen bu rüyayı yorumlar mısınız? Neye işaret eder?

Selam, rüyanız iki açıdan ele alınabilir.
Birincisi, insan beyninin kişinin kendini iyi hissetmesi için üretmiş olduğu senaryo pozitif olabilir. Bu işlem kişinin üzgün, yorgun, bitkin olduğu zamanlarda beynimizin kendimizi iyi hissetmemiz, canlanmamız için oluşturduğu senaryonun yansıması olabilir.
İkincisi ise olumsuz duygu ve düşüncelerden uzaklaşıp, mutluluk verici gelişmelerin olacağı bir yaşam dönemine girdiğinizi işaret edebilir.
Her iki durumda hayırlıdır.

Rüyada şiddetli rüzgar ve yağmur görmek
Merhabalar, rüyamda çok güzel bir evimiz olmuş. Evin içi çok güzel eşyaları falan güzel dolu bir ev. Rüyamda akşam olmuş hava kararmış ama evin camları kare kare küçük açılıyor, perdelerde güzel ama çok ince, hava birden çok soğuk oluyor, rüzgar esiyor ve biz camları kapatamıyoruz, çok şiddetli rüzgar esiyor kapıları falan kilitliyoruz, yağmur yağıyor böyle gördüm. Bu ne demektir? 22 yaşında bekar bayanım.

Ezgi merhaba,
Gördüğün rüya gerçek hayatında yuva kurmak, mutlu olmak arzularını simgelerken, yakında yaşamında bazı değişilikler olacağını, ile zamanlar bunların sana zor geleceğini ancak arkasından huzur, mutluluk ve berekete kavuşacağını işaret etmektedir.

rüyamda eski sevgilimle birbirimize sarılıyorduk bir gece vaktiydi ve yagmur yagmaya baslıyordu oda bana sarılıyordu ben basımı her zamanki gibi onun gögüsüne yaslıyordum. Şimdiki sevgilisi de bana bir şeyler söylüyordu sonra uyandım ruyamı yorumlarsanız çok sevinirim tesekkürler.

Rüyamda şuan ki halimde ilköğretim yıllarımı gördüm.yağmurlu bir hava da okuldan çıkmış 3 arkadaş eve gidiyorduk arkadaşımın biri o yıllarda iyi anlaştığım bir erkek diğeri daha önce görmediğim bir kız.kızı evine bıraktık arkadaşım seni de birakayım öyle giderim dedi ben önce tamam dedim biraz yürüdükten sonra yok zaten çok ıslandın burda ayrilalim sen eve git dedim sonra farklı yönlere gitmeye başladık ben bir anda geri dönüp onun arkaşundan gitmeye başladım o top oynaya oynaya gittigi için yavaş ilerliyordu bende beni görmesin diye yavaş yavaş onu izleyerek yürüyordum bi an top geri gitti beni gördü uyandım. Rüyamı yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir