Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yağmur Sesi

Rüyada yağmur sesi görmek neye delalet eder?

Rüyamda şiddetle yağan yağmurun sesini duyuyorum. Bir süre sonra berrak yağmur sularının tavandan aşağıya (tavanda herhangi bir delik yok) yoğun bir şekilde odama aktığını başka odalara da yayıldığını görüyorum. Bunun manası ne demektir.
Rüyanızın detayı: bayan, bekar.

Rüyada yağmurun sesini duymak nasıl yorumlanır?

Rüyanız çok güzel mesajlar vermektedir. Yağmur sesi huzur, rahatlama anlamındadır, rüyayı gören kişinin karşılaşacağı güzel gelişmeler sonucu rahata ereceğine yorulur. Yağmur yağması bolluk, bereket anlamındadır, kişinin yaşadığı çevrede bereketin hüküm süreceğini anlatır. Rüyanız sonuç olarak huzurlu ve bereketli yeni yaşam dönemine girdiğinizi işaret etmektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi yağmur görmek rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Yağmur Sesi” için bir yanıt

Rüyada şimşek çakması görmek
Merhaba rüyamda okulumuzun bahçesinde olduğumuzu gördüm. hava çok güzelken birden karardı şimşekler çakmaya başladı yağmur yağar gibi oldu. sonra arkadaşlarımla ben havanın o haline dert yakınırken şimşek çakması birden durdu hava hala karanlıktı ama düzelir gibi oluyordu. sonra birden hortum çıktı ve bir arkadaşım ve ben hortuma kapıldık. bu hortum bildiğimiz hava olayı. biz hortuma kapıldığımız halde müdür yardımcımız yerdeydi ve bir veliyle konuşuyordu. gerçekten çok ürkünç bir rüyaydı hala etkisindeyim lütfen beni aydınlatın. şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir