Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yağmur Ve Ölü Görmek

Rüyada yağmur ve ölü görmek neye delalettir?

Rüyamda bir evdeydim ama evi tanımıyorum, dışarıda yağmur yağıyordu. Kapı çaldı, kapıyı açınca vefat eden babamın geldiğini gördüm, içeriye aldım, öpmeye başladım, bana kafasını çevirdi, “hadi gidiyoruz” dedi. Bende bağırarak onu itmeye başladım, yerde yatıyordu, elimi tuttu kurtulamıyordum, orada kendi bağırmama uyandım. İpuçları : yağmur, elini tutmak, kapıyı açmak, ölmüş baba, rahmetli baba, vefat eden baba. ben 34 yaşında bir bayanım, bilgisayar şirketimiz var, evliyim.

Rüyada yağmur ve ölü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir.

Rüyada ölmüş babayı görmekrüyanızda ölen baba, ölmüş babayı görmüş olmanız, babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yağmur Ve Ölü Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir arkadaşımla şu an okuduğumuz okuldaydik, bardaktan boşanırcasına yağmur yağıyordu fakat yağmur etrafa zarar vermiyordu. Daha sonra ben tek başıma bı yere gittim Ve içimden onun nerede olduğunu merak ediyorum ama okulun sanırsam mescidinde bir amca var ve benim çantam var daha önce orda kalmış onu veriyor amca bana içinde de benim özel eşyalarım var tarak anahtar gibi alıyorum ve gidiyorum daha sonra en sonunda annemler beni alıyor ve gidiyoruz. Anlamını yorumlarsaniz çok mutlu olurum teşekkürler.

Rüyamda kardeslerimle bakkala gitmiştik ordan sonra bir yer gördük ve oraya gittik ve orayı kazmaya başladık bir insan sığacak kadar sonra terliklerimi oraya koydum ve babam aradı çünkü yağmur başlamıştı gök gürültüyo. Bende kardeşlerimi alıp montunu giydim eve doğru yürüyoruz sonra birden aklıma terliğimin orda kaldığı aklıma geldi, ve çok kötü yağmur yağıyordu âdeta dolu gibi. Koşarak oraya gittim kazdığımız çukurun içindeydi terlik kazdığımız çukurun yanına gittiğimde kefenlenmiş gibi insan cesetti vardı içinde, korktum ve kafasını açtım alnına kadar bir parlak siyah dalgalı kıvırcık saçlı erkekti. Gördüğümle şok oldum çünkü burda kimse yoktu ben öldürmüşüm diyeceklerdi kanıtta vardı terligim yanındaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir