Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması ne anlama gelir?

Rüyamda aşırı derecede ama etrafa hiç zarar vermeyen yağmur yağıyordu ve ben bitkin, yorgun haldeydim o sırada yere düştüm, yüzükoyun ve yolda aile bireylerinin bulunduğu arabaya yavaşça dokundum ve ardından da babamla kendimi alışverişte gördüm. Yorumunuzu bekliyorum, rüyada yağmur yağması neye işarettir. Ben 19 yaşında, üniversiteye yeni başlayan, bekar kızım.

Rüyada yağmur yağdığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yağmur yağması iyidir ve hemen hemen tüm kültürlerde güzele yorulur. güzeldir. Yağmur yağması aynı gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da bereket ve bolluğa kavuşma, temizlik ve kötülüklerden, kötü duygu ve düşüncelerden arınmaya delalet eder. Bu konuda rüyada yağmur görmek rüya tabiri sayfasında daha ayrıntılı bilgi okuyabilirsiniz.

Öte yandan rüyada kendini bitkin ve yorgun görmeniz ilk akla geldiği gibi olumsuz bir anlam taşımamakta ve rüyada yorgun olmak sayfasında anlatıldığı gibi sizin şu anda reel yaşamanızda üzerinde uğraştığınız bir konuda ya da projede sona yaklaştığınızı belirtmektedir. Bitkin olmanız ise artık sonuca bir an önce kavuşmak için acele ettiğinizi, sabrınızı zorladığınızı anlatmaktadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayatınızda gelişecek bir olay ve ailenizi desteği ya da onlarla el ele vererek kendine güveninin artacağını, daha mutlu, ferah günlere ulaşacağını işaret etmektedir. Rüyada araba görmek kendine güven, alışverişe gitmek ise rahatlık demektir. Dilerim her şey gönlünce olur, lütfen Allah’tan her şeyin hayırlısı dile.

“Rüyada Yağmur Yağması” için 4 yanıt

rüyada yağmurda hızlı araba sürmek ve ondan inince ailemi görüyorum ve biraz üzülüyorum gibi ve yağmur diniyor, nolur acıklama at admin.

Rüyamda evimin balkonundan baktığımda masmavi bır denız ve üzerine yağan ısıl ışıl yağmur gördüm.denize her düşen yağmur tanesi sanki bır pırlanta gibi parlıyordu…

rüyamı gün içerisinde gördüm sabah ezanından hemen sonra uyudum ve uyandıgım gibi bu yazıyı size gönderiyorum

Ben rüyamda aksamüstü yagmurun hafif bir sekilde üzerime yagdıgını gördum, ne demek oldugunu hiç bir siteden ogrenemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir