Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yağmurun Kara Dönüşmesi

Rüyada yağmurun kara dönüşmesi neye delalettir?

Merhabalar, ben rüyamda annemin bahçede olduğunu ve yağmur yağdığını gördüm, sonra yağmurun birdenbire kara dönüşmesini gördüm. Sonra eve birinin geldiğini gördüm. Sanki kış gibiydi ama üstümüzde yazlık elbiseler vardı. Lütfen bunu yorumlar mısınız?

Kimden: derin
Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: uzgun
Anahtar kelimeler: yagmur kar

Rüyada yağmurun kara dönüşmesi neye delalettir?

Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir. Yağmurun kara dönüşmesi ise hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir.

“Rüyada Yağmurun Kara Dönüşmesi” için 4 yanıt

Rüyada kar yağdığını görmek
Merhaba, rüyamda pencereden dışarıya bakıyorum kar yağdığını her tarafın karla kaplı olduğunu görüyorum. Daha sonra aşağıya iniyorum. Karlar erimiş dışarıda da esmer 4/5 yaşlarında erkek çocuğu görüyorum.
Yanında gidip ona gülümsüyorum, sonra yerde bir sürü bilye buluyorum o bilyeler esmer çocuğa aitmiş. Bilyeleri alıp ona iki tanesini daha sonra hepsini veriyorum.
Sonra çocuk bana gülümseyip elindeki bilyelerden bir tane büyük birkaç tanede küçük bilye veriyor. Eve çıkıyorum biri bana yüzük getirmiş oluyor. Yüzüğü alıp parmağıma takıyorum yüzüğün üzerinde romantik ama şimdi hatırlamadığım bir şey yazıyor. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada kar görmek, sık görülen rüyalardandır ve yağması iki şekilde yorumlanır ve yağış rüyaları önemli mesajlar verir.
Rüyada mevsiminde yağan kar yağması görmek iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğinı, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir.
Rüyada erkek çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir.
Rüyada misket görmek, rüyalarda bilye gerçek yaşamda tamlık ve bütünlük simgeler. Ayrıca içindeki iç çocuğa daha fazla kulak vermek gerektiğini gösterebilir.

Merhaba; ben İzmir’de yaşıyorum ve havalar 11. ayda hala sıcak. Rüyamda dışarıdayım, herkesin dikkatini çekmeye çalışıyorum, bütün dikkatler üzerimde olsun istiyorum, evime doğru yürürken birden koşturmaya başlıyorum, araba park yerlerindeki demirlerin üzerinden uzun atlıyorum, birden yağmur yağmaya başlıyor, ben hala koşturuyorum ve ıslanmaktayım, birde evimi bulamıyorum başka binalara bakıyorum evin yolunu bulamıyorum, biran takılıp düşüyorum, ayağa kalktığımda kar yağmaya başlıyor ama yerler ıslak olduğu için kar tutmuyor, sadece yağışını görüyorum, Şimdiden yorumunuz için çok teşekkürler. 29, Kadın, Evli, Çalışıyor

Serap merhaba,
İçinde bulunduğun ruh hali hakkında hiç bilgi vermemişsin. Bu durumda sadece rüyadaki unsurların anlamları alt alta sıralanarak açıklama yapılabilir ki bu sağlıklı bir yorum olmaz.
Eldeki bilgilere göre rüyanız reel hayatta bazı şeylerin eksikliğini duyduğunuzu, bunları çözecek kolay ve hayırlı bir yol varken sizin zor ve riskli yöntemi tercih ettiğinizi ve bu durumda zarar görme ihtimalinin yüksek olduğunu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir