Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Yahudi Görmek

Rüyada Yahudi görmek ne demektir?

Ben rüyamda, bir Türk mahallesinde ve dışlanan, Yahudi bir ailenin dışarıdan boyasız ve sıkıcı görünen 3 katlı müstakil evine gitmiştim. Evin genç kızının odasında, Yahudi kız ile oturup sohbet ettik. Sonra da evin zemin katında tüyleri tertemiz, çiçeklerle süslenmiş bir sürü koç, koyun gördüm. Çok ilginç ve hissederek gördüğüm bir rüyaydı. Ne anlama geldiğini çok merak ediyorum. Teşekkürler.

Rüyada Yahudi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada Yahudi görmek şu anda sıkıntıda olduğunu, feraha çıkmayı beklediğini gösterir. Yahudi olmak, rüyada Yahudi olduğunu görmek kişinin farzlarını terk edip dünyada bundan dolayı ceza göreceğini simgeler. Rüyada Yahudi topluluğu görmek Cenab-i Hakk’a tövbe etmeyi gösterir. Bir Yahudi ile alışveriş yapmak rüya sahibinin ticaret yapacağına ve bu ticaretten karlı çıkacağına yorulur. Rüyada Yahudi falcı görmek müneccim ve hilekar bir adamı işaret eder. Rüyada Yahudi kadın görmek sürekli vaat edilen ancak yerine getirilmeyen bir sözdür.

Bazı yorumcular rüyada Yahudi gören kimseye amcasından miras kalır demektedir. Rüyada Yahudi diye çağrıldığını ve kendisi ise bunu çirkin gördüğünü görse, üzüntü ve kederden kurtulur, Allah (C. C. )’in rahmetine nail olur.

“Rüyada Yahudi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada zengin bir Yahudi adam görmek
Selam, Ben ruyamda zengin bir yahudi gordum ve yaninda da dort tane genc kiz vardi bu yahudi Adam milyarderdi ve tekerlenkli sandalyede idi ve bana cok buyuk para verdi

Rüyada Yahudi birini görmeniz reel hayatınızda şu anda sıkıntıda olduğunuzu, feraha çıkmayı beklediğinizi gösterir.
Rüyada para görmek, para kazanmak, para bulmak, para almak, para vermek güven, öz değer, başarı ya da maddi değerleri temsil eder. Genellikle insanın gerçek yaşamında içinde bulunduğu ruh hali ile maddi konumu arasında bağları ifade eder ve para rüyaları dikkatle yorumlanmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir