Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Yaka Görmek

Rüyada yaka bağlamak ne demek?

Merhaba. Benim sevdiğim bir kız var. Çok önceden beri seviyorum onu. Mesafemiz uzak ve benim onu sevdiğimi bilmiyor. Geçenlerde nişanlandı ve fotoğraflarını gördüğümde çok üzüldüm. Rüyamı anlatayım sizlere; rüyamda sevdiğim kızı gördüm. Benim boynumda yaka vardı ve sevdiğim kız yakayı bağlıyordu. Bağlarken bende ağlıyordum. Sonra uyandım bunun anlamı nedir? 20, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada yaka görmek yorumu

Sevgili Muhammet, 2015 yılında, adamlar uzaya gidip, evreni keşfederken benim ülkem insanının bir kızı sevmesi ve o kızın bundan haberi olmaması meseleleriyle uğraşmasına içim yanıyor ve bu ülke için olan umutlarım her geçen gün azalıyor.

Karşındaki kızın senden haberi yoksa buna sevgi denmez, hoşlanmak veya ilgi duymak denir. Sen kızı uzaktan sevmeyi sürdürürken adamın biri gelmiş kızı almış götürmüş olay bu kadar basit. Bu saatten sonra sana da bu kızı sadece rüyalarında görmen kalır ki zaten öyle olmuş. Bir büyüğün olarak son bir şey söylemek istiyorum bu rüyalardan da sakın bir anlam çıkarmaya çalışma, çünkü anlamsızdır hepsi beyninin oluşturduğu görüntülerdir. Bu rüyada yakanı bağlıyor, bir sonrakinde el ele tutuştuğunuzu görebilirsin, daha sonrakinde öpüştüğünü görebilirsin ancak bunların hiç biri olmayacak!

Rüyada yaka görmek rüya sahibinin haksız yollar kullanıp, hile, fesat ve başkasının hakkına göz dikerek elde ettiği menfaatler yüzünden işlerinin ters gitmeye başlayacağına, yaptıklarının cezasını çekeceğine işaret eder. Rüyada yaka silkmek çevrenizde bulunan ve fakir fukaranın beddua ve ahını alan birinin sizi de negatif etkilemeye başladığını, o kişiden derhal uzaklaşmak gerektiğine rivayet edilir. Rüyada yaka kapatmak yaşanılan bir ilişkide, iş hayatında veya hane içinde büyük bir sıkıntı ya da çok acı verecek bir sorunun ortaya çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada ağladığını görmek yaşamınızda sizi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların bir serbest bırakılmaya, dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır ve bunun önce güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir. Sonuç olarak rüyada ağlamak, üzüntü, korkuları ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir