Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Yakında Vefat Eden Babayı Görmek

Rüyada yakında vefat eden babayı görmek neye delalet eder?

Ben dün gece rüyamda rahmetli babamı gördüm, benim babam 3 hafta önce vefat etti. Sabaha yakın onu gördüm çünkü çok ağladım, “bu bayramı babam olmadan geçireceğim, onu öpemeyeceğim” diye, sonra ona rüyamda Yasin okudum.

Sonra yeniden uyudum, tekrar babamı rüyamda gördüm, bir odanın ortasında uzun bir masa vardı, masa boştu ve üzerine bembeyaz örtü serilmişti, babam bana gülümseyerek “yanıma gel kızım gel” dedi, yanına gittim ve beni kolunun altına alıp bana sarıldı, beni öptü, uykudan kalktım içim büyük bir huzurla dolmuştu ama yinede ağladım işte. Bu rüyamın manası nedir?

Rüyada yakında vefat eden babayı görmek neye yorulur?

Selen merhaba. Allah’tan sevgili babanıza rahmet, sizlere sabır diliyorum, acınız çok büyük. İnsanlar sevdiklerini kaybettiklerinde onları sık sık rüyalarında görür, bu rüyalar anlam taşımaz, sadece hasret, kaybetme acısının yansıması ifade ederler ve bu rüyalar yorumlanmazlar. Zamanla bu rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlarlar. Sabır ve dua ile inşallah acınız azalacaktır.

Görmüş olduğun rüya her ne kadar yorumlanmaz rüyalar olsa da rüyanın içinde geçen konular gerçekten çok hayırlara işaret eden, insana huzur veren unsurlardır. Bildiğiniz gibi Yasin, Kuran’ı Kerimin kalbidir ve rüyada yasin okunması en değerli rüyalardan biridir ve tüm kaza belalardan uzak kalacağını simgeler.

Rüyada masa görmeniz hayatınızda bir plan, proje, toplantı, fırsat anlamlarını simgelerken masanın üzerindeki bembeyaz örtü bunları hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine işaret olabilir. Rüyanın devamında olan olaylar babanızdan aldığınız yüce değerlerin farkında olarak başarı ve huzura kavuşacağını simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yakında Vefat Eden Babayı Görmek” için 3 yanıt

Rüyada vefat eden babayı sağlıklı görmek
Rüyamda 6 ay önce vefat eden babamı gördüm, oldukça sağlıklıydı ama çok kızgındı, bir şeyleri yapmadığımız için kızmıştı. Anlatmaya çalışıyordum ki gitti ararken uzaktan insanlarla konuştuğunu ve gülümsediğini görüyordum, içim huzur doluyordu, buldum diye yanına gidiyordum ama gidince oradan kayboluyordu, aradık aradık akşama kadar babamı bulamadık. En kısa zamanda yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim.

Ben babami aralik ayinin on dokuzunda kaybettim, sabah saat 8:00-9:00 arasi olmuştu. Ben ilk duydugumda rüya sandim ve halada o etkiden cikamiyorum, ben onu sabah saatlarinde ruyamda gordum babam anneme bir seyler anlatiyordu ama annem onu dinlemiyor, gormuyordu. Ben babamin konustugunu goruyordum ne soyledigini anlamasam da. Babama dokundum onu hissettim, anneme onun yasadigini ölmedigini soyledim ama annem onu gormuyrodu orada da uyandim. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Sevgili Leyla,
Yüce Allah’tan babanıza rahmet, sizlere sabır diliyorum. Acınız çok büyük, tahmin edebiliyorum.
Sevdiği, değer verdiği kişiyi kaybeden insanlar, kaybettikleri sevdiklerini sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir anlam taşımaktan daha çok kaybetmenin büyük acısı, yokluğuna alışamamanın yansımasıdır ve bu rüyalar yorumlanmazlar. Zamanla bu rüyalar seyrekleşir ( batı ülkelerinde 1 yıl gibi kabul edilmektedir) ve anlam taşımaya başlarlar.
Her şeye rağmen rüyanda babanı sadece senin görmen ve ona dokunduğunu hissetmen klasik bir baba-kız bağının simgesidir. Çünkü halen net olarak açıklanamayan baba ile kız evladı arasında çok güçlü bir bağ vardır. Lütfen babana layık bir evlat olmak için gayretini sürdür, dualarını eksik etme, onun her zaman yanında olduğuna, sana yeri geldiğinde yol göstereceğine – yardım edeceğine inan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir