Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Yakınlarının Öldüklerini Görmek

Rüyada yakınlarının öldüklerini görmek neye işaret eder?

Merhaba, bugün hiç yapmayacağım bir şekilde bir rüya gördüm. ben normalde asla bir kere uyandığımda bir daha uyumam imkansız gibi bir şeydi. bu sabah 7 gibi uyandım ve istem dışı tekrar uykuya dalmışım. o esnada rüyamda ben dayım annem küçük kardeşim ve yengem vs. bayağı kalabalık bir şekilde araba ile Sakarya’ya gidiyoruz. okulum da orada olduğu için o esnada da kaydı aradan cıkarmak istiyoruz. yolda araba bozuluyor.

Bbirden bir tane araba ortaya cıkıyor. o arabanın sürücüsü dayımın arabasını calıştırıyor ve zaman kalmadığı için kendi arabasını bize veriyor onlar bizi arkamızdan takip ediyor. dayım sinirleniyor okulun girişini kaçırıyor hızlı sürünce. Okula da uçurum gibi bir yerin üstünde köprüden gecilerek giriliyormuş bizim araba giriyor ama dayım girişi kaçırıyor diğer arabadikiler bize bağırıyor arkamızdan durmadan. bir tür attıktan sonra girişe geliyoruz ama yoldan cıkıp araba ile uçurumdan aşağı yuvarlanıyoruz. ben bir düzlükte arabadan atlıyorum ama araba düşmeye devam ediyor ve yanıyor içindekilerle birlikte anne diye ağlıyorum sesime geliyor herkes arkamı dönüyorum arabada annemlerde yok oluyorlar ne ölüleri var ne dirileri nede araba.

Ama yandıklarını gözümle gördüğüme eminim . beni tanımadığım insanlar yanına alıyor ve çok iyi davranıyorlar. o ara gerçekten de ağlıyormuşum hıçkıra hıçkıra bağırıyormuşum ki annem uyandırdı. biraz uzun oldu ama gerçekten etkilendiğim için her ayrıntısı yazmak istedim lütfen yorumlar mısınız

Rüyada yakınlarının öldüklerini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız gerçek yaşamınızda, önceden yaşadığınız veya yaşamakta olduğunuz bir konu, bir olay hakkında çok fazla kişinin konuştuğunu, fikir yürüttüğünü, size yol göstermeye çalıştıklarını ancak bu karışıklığın sizin kafanızı karıştırmaktan başka bir işe yaramadığını simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir