Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Yakınlarının Öldüğünü Görmek

Rüyada yakınlarının öldüğünü görmek neye delalet eder?

Merhaba değerli arkadaşlar. Ben rüyamı gördüğüm gün içerisinde biraz yorulmuştum. Dedemi hastaneye götürüp yatırmıştık o gün. Neyse eve gelip akşam yemeğini yedikten sonra biraz uzanayım dedim. Kanepede birkaç saat uyudum. Rüyamda çok derin şeyler gördüm. Şimdiye denk karşılaşmadığımız durumlarla karşılaştım.

Yine bütün aile toplanmışız çoluk çocuk ablam eniştem vs. Aynı evde uyuyoruz. Ben uyuduğum yerden uyanıp şöyle bir bakıyorum. Ablamın çocuğu nerede acaba diğer odada mı yoksa burada mı onu tam seçemiyorum doğrusu ablamın da nerede uyuduğunu tam belirleyemiyorum. Neyse deyip uyuyorum. Rüyamda bir çok ölüm oluyor. Bana sanki normalmiş gibi geliyor. Aynı şeyleri defalarca yaşamışım gibi. Hatta o ölümlere yardım eden birkaç akrabamı da görüyorum. Derken rüyada olduğumu bilerek bir kız geliyor ya da kız sesli birisi tam seçemedim.

Bana geliyor diyor “sen ne yapıyorsun”, bende “hiç bir şey yapmıyorum”, bana “bekar mısın” diyor “evet” diyorum. “O zaman senide ölüm işlerine alalım” diyor, o kısmını tam hatırlamıyorum ama ölüm işleri derken ölenleri toplama, seçme,ayırma gibi işlemlere yani ölmüş insanların ruhlarını falan kastediyor. Sonrada “bak diğer akraban bir üst sınıfa geçti bu işlerde” diyor. Ben o an bir korku bir telaş haliyle uyanıyorum. Etraf daha karanlık sabahın ilk ışıkları, o sırada bizde kalan eniştemde aynı rüyaya benzer şeyler görmüş olmalı ki anlatıyordu. “Beni de çağırdılar” az önceki o anlattığım durum ile alakalı. Bende yine korku haliyle evdekilere özellikle anneme anlatıyorum, anne diyorum bir kız bana böyle böyle bunları sordu.

Bende anlattım bekarım falan dedim, annem hemen keşke kıza anlatmasaydın, bekar olduğunu söylemeseydin dedi. Bu durum beni dahada bir telaş haline soktu. Birde aynı rüyayı eniştemin de görmesi dahada bir korkuya sebep oldu. Ben yine o gün içerisinde korkulu bir şekilde zaman geçirirken bunlar niye oldu falan derken bir anda kendi kendime uyandım ve anladım rüya içinde rüya gördüğümü. Rüyada bir kaç şey daha gördüm aslında o gün hastaneye götürdüğümüz dedemi ve onun köy bakkalını vb şeyleri. Evet benim tam olarak anlatmak istediğim rüyadaki o kızın bana sende bizdensin senide alalım gibi yaklaşımları beni tedirgin etti. Acaba neyin mesajını vermek istedi bana ?

Takma isim : Kadir27
Yaşınız : 28
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : İçine kapanık. Biraz endişeli ve hüzünlü.
Anahtar kelime : rüya içinde rüya görüp yinede rüyada uyanmak.

Rüyada yakınlarının öldüğünü görmek neye delalet eder?

Kadir merhaba, gördüğün rüya yaşamında karamsarlığın ağır bastığı ve çevrende negatif duygu ve düşüncelerin yoğun olduğu bir yaşam dönemi geçirmekte olduğunu temsil etmektedir. Detaylı bilgi için rüyada ölü görmek rüya yorumu sayfasını ziyaret ediniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir