Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yakut Görmek

Rüyada yakut görmek neye delalet eder?

Rüyada yakut görmekRüyamda dargın olduğum eşim bana kırmızı yakut taşlı bir altın yüzük hediye ediyor, böyle bir şey beklemediğim için çok seviniyorum. Rüyamın ilginç olan yanı bu yüzüğün aynısı iş yerinde beraber çalıştığımız bir arkadaşta var ve ben o yüzüğü çok beğeniyordum. Aslında öyle bir yüzüğe sahip olmayı hiç aklımdan geçirmedim ama rüyada ona sahip olmak bana garip geldi, Bu ne demek? 31, kadın, ayrı yaşıyor, çalışıyor.

Rüyada yakut görmek yorumu

Sema merhaba, dargın olduğun eşini rüyada görmen onunla karşılıklı oturup çözeceğiniz bazı sorunlar olduğunu ifade ederken Rüyada yakut görmek feraha ermek, mutlu yaşam, sağlıklı güzel hayata işaret eder.

Yakut yüzük görmek kişi bekarsa hem evlenmesine hemde bu evliliğinin rahat ve bolluk içinde süreceğine yorulurken halen evli birinin yakut taşlı yüzük görmesi onun ilerlemesine, mal ve mülk sahibi olmasına işaret olarak rivayet edilir. Rüyada yakut yüzük hediye edilmesi, eşinden veya sevgilinden yüzük almak yakın zamanda sevineceğin hayırlı bir haber almaya veya güzel bir olay yaşamaya delalet eder. Bu rüya alternatif olarak bu olayın rüya sahibi hakkında sizin için güzel gelişmelere yol açacağına ve bir dileğinin gerçekleşeceğine delalettir. Parayla yakut satın almak evlat sahibi olmaya  yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir