Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yalak Görmek

Rüyada yalak görmek neye işarettir?

Rüyamda bir ata biniyorum, düşecek gibiyim ama çok eğlenceli. Yanımda fen bilgisi öğretmenim var. Etraf çiçeklerle dolu. Öğretmenim yanımdan gidiyor ve giderken “birazdan geleceğim” diyor, bende “tamam” diyorum. Sonra “hazır yalnız kalmışken doya doya ata bineyim” diyorum ve dakikalarca atla dolaşıyorum, atla epeyce dolaştıktan sonra at beni dinlemiyor ve kendi kafasından bir yere beni götürmeye başlıyor, korkuyorum, neden beni dinlemiyorsun diyorum. Sonra uzakta bir yalak gördüm ve at bu su yalağına gitti, dakikalarca su içti, meğerse at susamış, ona su vermem lazımmış ama bilmiyormuşum. Sonra yalağın bir ötesindeki eve yöneliyorum, kapıyı açamıyorum, “kimse yok mu” diye bağırıyorum. Kapıyı babaannem açıyor, eve giriyorum, babaannem içeride televizyon izliyor. Rüyada babaannemi gençlik haliyle gördüm. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada yalak görmek tabiri

Rüyada yalak görmekBurcu merhaba, rüyada ata binmek, ata bindiğini görmek büyük hayalleriniz olduğunu ve hayatta çok fazla güce ulaşacağınızı ifade eder. Siz yeteneklerinize güvenip, yapmanız gerekenleri yerine getirdiğinizde yüksek bir pozisyona ya da güçlü bir konuma geleceğinizi haber verir.

Rüyada yalak görmek yeni bir aşk sembolüdür ve  su yalağı görülmesi rüyayı görenin yeni bir aşk yaşayacağına delalet eder. Yalaktan su içmek birine yapmış olduğunuz bir haksızlık nedeniyle vicdan azabı çekeceğinize işarettir. Yalaktan bir hayvanın su içtiğini görmek sizin yardımınıza gereksinimi olan bir yakınınız olduğuna alamet eder.

Rüyada hayattaki babaanneyi görmek genel olarak güçlü aile bağlarına, uzun ve sağlıklı ömre, işlerin yolunda gitmesine, durumu bozuk olan bir kişinin yaşamının düzen girmesine, maddi sıkıntı çeken birisi için alacağı bir maddi destek ile maddi durumunun iyileşip borçlarını ödeyeceğine ve arkasından ummadığı zenginliğe kavuşacağına, hasta bir insanın sağlığına kavuşacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir