Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yalamak

Rüyada yalamak neye işarettir?

Rüyamda gece vakti apartmanımın yakınındayım, elimde cam büyük kase ona yakın duran kaptan fasulye turşusu çıkarıp kaseye koymaya çalışırken kız kardeşim arkamızda bir şeyin olduğunu söylüyor, bakıyorum bir siluet, iyice bakınca bir köpek olduğunu anlıyorum, bana soldan yaklaşıyor ve ben besmele çekerek azda korkarak” bu bir şey yapmaz” diyorum içimden.

Köpek hakikaten elimi kokladı ve beni bayağı bir güzel yaladı, uyandım ardından.

Rüyada bir şey yaladığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada bir şeyi veya birini yalamak, yaladığını görmek yeni durumlar veya maceralara heves ettiğinizi fakat başlamadan önce ihtiyatlı davranmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada birinin sizi yaladığını görmek kimi küçük konularda memnuniyetini temsil edebilir. Rüyada bir hayvanın sizi yalaması sizin kimi tavsiyelere ihtiyacınız olduğunu ifade eder

“Rüyada Yalamak” için 3 yanıt

Rüyamda annem ve kardeşimle hastahane gibi değişik bir yerdeydik. Kardeşim bize hiç bir şey demeden kendi kendine lavaboya gidiyordu. Bende arkasından gittim fakat onu bulamadım. Anneme de haber verdim. Koridorda kardeşimin yalanmış küçük bir saç parçasını buldum. Korkuyla her tarafa baktık. Hemşirelerde o saç parçasını araştırdı kedinin yaladığı öğrenildi. Kedinin öldürdüğünü şüphe ettik. Rüyada iken moralim bozuldu. Rüyada olduğum aklıma gelince uyandım. Bunun tabiri nedir?
Merve, 15, Kadın, Bekar, Öğrenci, Endişeli,korkulu, morali bozuk

Merve merhaba,
Bu farklı rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim.
Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder.
Rüyada kedinin kardeşinin saçını yalamış olması onun bazı tavsiyelere ihtiyacı olduğunu gösterir.

Rüyamda arkadaşlarımla oturuyoruz, onlar çay içiyor bende eski sınıf arkadaşımla sevgili olmuşun alnımı öpüyor, sonra ben kızlardan çam fıstığı istiyorum yemek için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir