Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada yalan makinesi görmek

Rüyada yalan makinesi neye delalet eder?

Selam, ben 28 yaşında üniversite mezunu evli ve bir çocuk babası biriyim. Rüyamda yedek subay olarak askerlik yaptığımı gördüm (ben yıllar önce kısa dönem olarak yapmıştım). Bulunduğum birlikte bir casusluk olayı olmuş, bazı gizli bilgiler dışarı kaçırılmış. Birlik askeri savcılarla doluyordu ve nedense tüm şüpheler benim üzerimdeydi, sanırım bir ihbar – aslında iftira atılmıştı. İfademi alan savcılara böyle bir şey yapmadığımı söylüyordum ama kimse inanmıyordu. Neyse kıdemli olan birisi “bunu yalan makinesine sokun, bakalım doğru mu söylüyor” dedi. Daha önce hiç yalan makinesi görmemiştim, sadece Amerikan filmlerinde izlemiştim. Rüyamda beni yalan makinesine bağladılar ve suçsuz olduğum ortaya çıktı. Çok sıkıcı bir rüyaydı, uyandığımda “oh be bu bir rüyaymış” dedim. Saygılar.

Rüyada yalan makinesi görmek yorumu

Rüyada yalan makinesi görmekMetin selam, rüyanızın iki ana teması var. İlki askerliğini yapan birsinin kendini rüyada asker olarak görmesidir ki bunun manası  rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşması için gittiği yolda bir mola verdiğini veya duraksadığını gösterir, derhal kaldığı yerden çalışmaya başlaması gerektiğini simgeler. İkincisi ise yalan makinesine bağlanmanızdır.

Rüyada yalan makinesi görmek güven eksikliğini işaret eder. Başkalarına karşı bir inanç kaybı yaşadığınızı simgeler. Rüyada yalan makinesine girmek veya yalan testine girdiğini görmek gerçeklerle yüzleşmek zamanı olduğunu gösterir. Artık kimi şeyleri reddetmeye son vermenin zamanının geldiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir