Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yalancı Doktor Görmek

Rüyada yalancı doktor görmek neye çıkar?

Rüyamada öncelikle bir denize yakın bir yerde bulunuyorum. Yanimda bir insan (erkek) bana diyor ki “13 e kadar say ve sirtini denize ver, 13 saniye icerisinde koca koca dalgalar gelecek”. İkimizde böyle yapiyoruz, 13 e kadar sayiyoruz ve koca deniz dalgalari sirtimiza vuruyor ve çok güzel bir his oluyor. Bunu 3 kez böyle tekrarliyoruz.

Sonrasinda yalandan yere ben doktorum diyorum, etrafimdaki insanları kandiriyorum ve böylece bana bir ameliyat teslim ediliyor. Korkuyor, aynı zamanda seviniyorum ve ameliyati başarılı gecirebilmem için görünmez varliklardan yardım istiyorum, böyle o varliklar bana yardım ediyor ve bunun sonucunda başarılı oluyorum. Bir de bakiyorum tip okulundayim, doktorluk egitimi aliyorum. Kendimle gurur duyuyorum, sevincliyim, heyecanli aynı zamanda korkuyorum.

Rüyada yalancı doktor görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız hayattan ne beklediğiniz, hedefleriniz ve istekleriniz konusunda emin olmadığınızı ifade ediyor. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada doktor görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yalancı Doktor Görmek” için 2 yanıt

Rüyada doktor kıyafeti görmek
Merhabalar. Ben rüyamda rahmetli babamı bembeyaz doktor kıyafetleriyle gördüm. Hastane içerisinde o asansörle hangi kata gidiyorsa bende o katta oluyorum, asansörün az ilerisinde onu görüyorum, hep “anne” diyorum “bak babam” burada.
Daha sonra babam ölüm döşeğine yatıyor en son halindeki gibi. Ağlıyorum onun yanaklarını okşuyorum. “Kavuşacak mıyız” diye soruyorum. Fakat bana verdiği cevabı hatırlayamıyorum bir türlü. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir