Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Yalancı Görmek

Rüyada yalancı birini görmek neye çıkar?

Rüyada yalancı görmekRüyamda gerçek hayatta uzun zamandır görüşmediğim, geçen yaz tatilinde tanıştığım ve çok hoşlandığım çocuğu gördüm gördüm. Bir yolculuğa hazırlanmıştı, sanırım uzaklara gidecekti, bana uzun bir iş için gideceğini söyledi. Bana önce beyaz bir kağıt üzerinde bir not verdi, notta beni çok sevdiğini yazıyordu, sarıldık, benden ailesine bahsedeceğini söyledi ve gitti.

Rüyamda sonradan öğrendim ki  meğer askere gidiyormuş. Bana neden rüyada yalan söylediğini hep merak ettim. 21, kadın, bekar, iş arıyorum.

Rüyada yalancı birisini görmek yorumu

Selma merhaba, lütfen eski sevgili ve asker sayfalarını okuyun, aynı şeyleri yeniden yazmamak için bunu sizden rica ediyorum

Rüyada yalancı birini görmek veya birinin yalan söylediğini görmek, yalancı biri ile konuşmak ya da yalancı ile konuştuğunu görmek bir uyarı rüyasıdır, çevrenizde hilekar birileri olduğunu, bunlara dikkat etmeniz gerektiğini haber verir

Rüyada yalancı olduğunu görmek kendinize veya başkalarına karşı dürüst olmadığınızı gösterirken yalan söylediğini görmek aynı zamanda bir şeyler sakladığınızı işaret eder. Beyaz yalan söylemek istemeden kullandığınız kırıcı sözlerle bir yakınınızı kıracağınıza veya kötü iftiralar duyacağınıza işarettir.

“Rüyada Yalancı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yalan söylemek
20 yaşında, bekar takinti hastasıyım, her şeyden çok korkabiliyorum. Rüyamda eski çalıştığım iş yerindeki arkadaşıma süt satıyorum, sonra fakir bir arkadaşım var durumları iyi değil diye yalan söyleyip eşya istiyorum, oda iki şal iki kazak veriyor. Sonra eve geliyorum yalanım için vicdan azabı çekiyorum ve köyde fakir birini mendil diyerek arıyorum mendil diyorum sürekli sonra birilerine soruyorum fakir kim var diye ağlayarak arıyorum söyledikleri kişileri sonra üstü açık evin yağmur yağıyor üstlerine islaniyorlar o kişiler fakir adam çıkıyor gel mendili anlatayım sana diyor, bende o yalanla anlattığım eşyaları fakir insanlara götüreyim beğendiğim bir şal var onu goturmuyom ağlayarak çocuklarıyla evlerine gidiyoruz sonra uyandım.

Hatice selam, Rüyada süt satmak rüyayı gören kişinin daha fazla sosyal olması gerektiğini veya bir şey hakkında daha fazla aktif rol alması gerektiğini gösterir, bakınız inek sağmak sayfası. Rüyada yalan söylediğini görmek düşünmeden yaptığınız işler yüzünden hem kendinize hem de etrafınızdakilere zarar vereceksiniz demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir