Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yaldız Görmek

Rüyada yaldız görmek neye delalettir?

Rüyada yaldız görmekRüyamda eski devirlerde yaşadığımı görüyorum, sanki saray gibi bir yerde bir odada yatıyorum. Sanırım önemli birinin kızıyım. Yattığım yatağın demir aksamı tamamen yaldız kaplı, elbise dolapları yaldız kaplamalı ve tuvalet masam bile yaldızla kaplanmış. Çarşaflar ve yorganım ipekten, yanılmıyorsam perdeler de ipek kumaş idi. Çok mutluydum, çok güzel bir rüyaydı, sizce bu neye tabir edilir? şimdiden teşekkürler. 18, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada yaldız görmek yorumu

Nazlı selam, her zaman ve herkese karşı olduğu gibi sana da dürüst olacağım, kırılmaca veya üzülme yok. Ya çok fazla Türk dizisi seyrettiğin için uykunda bu yansıma gerçekleşmiş, ya içinde aşırı bir zengin olma tutkusu var bu rüyana yansımış ya da gerçekten mesaj taşıyan değerli bir rüya görmüşsün.

Rüyada yaldız görmek uyarı sembolüdür, kişinin bu günlerde davranışlarına daha fazla çok dikkat etmesini gerektiren bir durum olduğunu simgeler. Yaldız kaplama veya yaldız kaplı bir eşya görmek rüya sahibinin uyanık yaşamında dikkatsizce söylediği bir sözden veya sergiledi davranıştan çevresindeki insanların rahatsız olduğunu temsil eder. Yaldızlı boya görmek rüyayı gören kişinin amaçsız bir şekilde boş hayallerin peşinden sürüklendiğini, eksik yönlerinin farkında olmadığını gösterir, kişi hakkında tüm kararları hep başkalarının verdiğini ifade eder. Yaldız folyo görmek kişinin kişisel yönden tam gelişmemiş olmasına karşılık her şeyi bildiğini iddia etmek gibi yanlış ve tehlikeli davranışlar sergilediğini ve bunun bir onun başına bir bela açacağını ifade eder. Bir yeri yada bir şeyi yaldız kaplamak kişinin eksiklerini yada hatalarını bir başka hatalı davranışla örtmeye çalıştığını anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir