Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yalı Görmek

Rüyada yalı görmek ne demektir?

Rüyada yalı görmekMerhabalar. Rüyamda hep aynı ev İstanbul’da deniz kıyısında yalı gibi ve yıkık dökük. Bizim ondan çıkmamız gerekiyormuş. Depremden korkuyoruz. Nedense hep aynı ev çıkıyor rüyamda. Hayır uzak kuzenimin böyle bir evi var. Ancak niye benim rüyamda ve ben korkuyorum. Ailemle yaşıyorum ve bekarım. Kolay gelsin. Teşekkürler.

Bir başka rüyamda da bir çevresi kurak göl görüyorum. Oraya gezmeye gitmeye çalışıyorum. Çevremdeki insanlarda tatil yeri diye. Rüyam kısa ve gitmiyor bu ben de yazmaya devam ediyorum. Bir başka rüyamda Atatürk’ü gördüm sırtı dönüktü heyecanlandım ve benim geldiğimi hissetti ve yan döndü.

Takma isim : Melek
Yaşınız : 35
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Sakin
Anahtar kelime : yalı

Rüyada yalı görmek yorumu

Rüyada yalı görmek rüyayı gören kişinin amaçlarına ulaşacağına işarettir. Yalı almak, rüyada yalı satın aldığını görmek yakın bir zamanda bir mülk almaya delalet eder.

Rüyanın analizi
Gördüğünüz rüya amaçlarınıza ulaşmak için önünüzde aşmanız gereken önemli engeller olduğunu işaret etmektedir.  Gelecek hakkındaki kaygıları üzerinizden attığınızda engelleri daha kolay aşacağınızı simgelemektedir. Diğer rüyanız için lütfen Atatürk sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Yalı Görmek” için 5 yanıt

Merhaba benim gördüğüm rüyada ben ve kızkardeşim bir yalıdayiz ve 2 tane 17 18 li yaşlarda genç çocuk vardı ve ben yalının kış bahçesinde denizi izliyrum, kız kardeşim denize giriyor, o çocukların ısrarı üzerine bende kızıyorum gurbet çık ordan seni kandırıyorlar diye ama gurbet beni dinlemiyor, derine gidiyor, çocuklardan biri de atlıyor ve kardeşimi boğmaya çalışıyor, ben ağlaya ağlaya hemen polisi arıyorum ama her yeri kapatiyorlar kimse gelmesin diye, bende tekrar arıyorum polisi ve diyorum ki her yeri kapadılar yan taraftakı beyaz yalıdan içeri girin biz arka taraftayiz diye gelen polisler ise o çocuklardan beterler hepsi art niyetli etrafımız insan kalabalıgiyla doluyor ama sanki hepsi bize karşı düşman miş gibiydileryorumlarsanız sevinirim şimdiden tsk

Rüyamda büyük bir yalıdaydım. Aşk-ı Memnu ve Çalıkuşu dizisinden birkaç karakter gördüm. Size en etkilendiğim kısmı anlatıyorum.
Tahta orta kalınlıkta yapılmış olan dal basamaklardan çıkıyorum. Basamağın sonunda bir düzlük var tahtadan ve bir kısmı mor beyaz çiçeklerle dolu. Hafif sarıya kaçmış, soluk sarı papatyayı “”Aaa papatya”” diyerek bir tanesini koparıp alıyorum ve intihar ediyorum ama ölmüyorum ve acıda hissetmiyorum. Eğer ki rüyamın yorumu kötüyse yorumlamayın yoksa araştırmalarıma göre kötü bir rüya yorumlanırsa gerçek çıkarmış.
17, Kadın, Bekar, Öğrenci, Şüpheli, stresli

Sevgili Flos Cera, öncelikle lütfen rüyalar hakkındaki yanlış bilgiyi terk edin. Rüyalar ne mucizedir nede kafaya takılacak önemli bir konudur. İnsanın içinde bulunduğu ruh halinin yansımasıdır. Karnı aç olan insanın rüyada yemek görmesi, çok borcu olan birini rüyada para görmesi, evlenmeyi çok arzu eden bir kızın rüyada evlendiğini görmesi kadar basit şeylerdir.
Rüyada yalı görülmesi, yalıda olmak, amaçlarınıza ulaşacağını simgelerken dizi film karakterleri görmüş olman yakında bazı olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağın anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğini gösterir.
Rüyanın devamında gelişen olaylar şu anda umutsuz bir ruh halinde olduğunu işaret ederken aynı zamanda bunların son bulacağını temsil etmektedir.

Yalı bahçesinde incir ağacı görmek
46 yaşındayım ve işten cikartildim, eşimden ayrıldım ve eşim vefat etti. Rüyamda bir güzel yalının bahçesinde incir ağacı gördüm, hafif dalında porsumus ama mor incir güzel görünüyor, sahibinden isteyelim derken sahibi çıkıyor, bayram gibi bayramlasiyoruz, küçük kızlarını seviyorum, sonra incir istediğimi söyleyemiyorum, oradan ayrılıyorum. Bir balkona çıkıyorum, harika bir balkon, içim huzur ve mutlulukla doluyor, ters çevrilmiş bir kaplumbağayı düzeltiyorum, kelebekler çiçekler var, balkon zeminine bire bir deniz var ama pirilpiril deniz. Üç kişi yanımdan geçti, hızlıca denizin dibine battı, insanlara kurtarın ben yüzme bilmiyorum diyorum ama kimse kurtarmıyor o erkekleri, balkon harikaydı, huzurluyum, çok teşekkür ederim.

Sevgi merhaba. Rüyada yalı görmek rüyayı gören kişinin amaçlarına ulaşacağına işarettir. Rüyada incir ağacı görmek iş yaşamı ya da hayatın maddi yönünde başarı anlamına gelir. Ancak bahçenin sahibinden inciri isteyememiş olmanız gerçek hayatta bir nedenle sizi başarıya götürecek bir fırsatı kaçırdığınızı anlatmaktadır.

Rüyada balkon görmek arzu, yüksek statü, prestij, sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradığınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceği, yeni insanlarla kuracağınız diyalog ve bağlantıları işaret eder. Rüyanın devamında gelişen diğer olaylar ise reel hayatta yavaş fakat emin adımlarla huzur, başarı ve mutluluğa ilerlediğinizi gösterirken aynı zamanda biraz da kendinizi düşünmeniz gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir