Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yalnız Bebek Görmek

Rüyada yalnız bebek görmek neyi anlatır?

Ben rüyamda küs olduğum bir erkek arkadaşım ve konuştuğum kız arkadaşımın bizim eve geldiğini gördüm, onlara ikramda bulundum ama erkek arkadaşımla hiç konuşmadım, daha sonra onlar kalkıp gidecekleri sıra onun ayağını gördüm, temiz ve kılsızdı, daha sonra bunların ikisi gittiler, ancak bir süre sonra erkek olan arkadaşım geri geldi ve “benim saçım dökülmüş, sizde mi döküldü” dedi, bende içeri gittim ve koltuğun üzerine baktım gerçekten oraya dökülmüştü, koltuğun üstü cansız yani ince ince kılla doluydu ve sonra ona söyledim.

Onunla konuşmaya başladım, muhabbet falan ettik daha sonra başka bir mekanda kan kana su içtiğimi gördüm ve daha sonra başka bir yerde temiz yıkanmış çamaşırlar gördüm, katlanmış birbir üstüne konulmuştu aralarını açıyorum ki küçücük oyuncak bebek gibi bir yalnız bebek gördüm, çok tatlıydı mavi gözlüydü fakat hastalıklı gibiydi, rengi sarıydı onu okşadım ve sarıldım. Bu ne demek.

Rüyada yalnız bebek görmek nasıl tabir edilir?

Rüyada yalnız bebek görmeniz, Bir bebeği tek başına ilgi ve alakadan mahzun, bir yere kendi başına bırakılmış halde görürseniz, kendinize biraz daha fazla saygı göstermenizi ve sağlığınıza daha dikkat etmeniz gerektiğini gösterir ve kendi yeteneklerinizi tam anlamıyla kullanmıyorsunuz anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yalnız Bebek Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, gerçek hayatta çocuğum yok ve eşimde ben de hiç çocuk istemedik ve istemiyoruz. Bu nedenle rüyamın bebek istemekle ilgisi olduğunu sanmıyorum.
Rüyamda dışarıdayım. Çarşı gibi bir yerde. Ayakta duruyorum. Genç bir adam yaklaşıyor ve kucağında ki bebeği bana uzatarak “lavaboya gideceğim, bebeğime bakar mısın?” diyor. Kocaman bir erkek bebek. Sarışın ve masmavi gözleri var. “Ne tatlısın sen maviş” diyerek seviyorum. Epey bekliyorum ama bebeği bana bırakan adam gelmiyor. Annemi görüyorum. Durumu anlatıyorum. “Karakola götürelim bebeği” diyorum. Annem de “sen al,büyüt çocuğu” diyor. Altını değiştiriyoruz ve o zaman bebeğin bacaklarının sorunlu olduğunu görüyoruz. Vücuduna göre zayıf ve elimizin değdiği yer kızarıyor ve kanıyor. Üzülüyorum ve çocuğu alıp bakmaya karar veriyorum. Hatta bebek için yardım yapılıyormuş ben kabul etmiyorum “her şeyini ben alır,yaparım” filan diyorum.
Teşekkürler. 36, Kadın, Evli, Çalışmıyor

Özgür merhaba,
Siz her ne kadar “eşimde ben de hiç çocuk istemedik ve istemiyoruz” deseniz de gördüğünüz rüya zihninizin derinliklerinde büyük bir bebek sahibi olma isteğinizi temsil ediyor. Lütfen bebek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir