Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Yalnız Kalmak

Rüyada yalnız kalmak ne demektir?

Rüyamda tanımadığım bir kadın ölüm döşeğindeydi, benden bir şey istiyordu ve ben de gidip o şeyi getiriyordum kendisine veriyordum. İnsanlar kadının başına toplanmıştı, ben oradan ayrıldıktan sonra kadının ölüm haberi geliyordu. Sonra yolda yürürken salgından ölen ve can çekişen insanları bir çöplükte görüyordum, onlarca ölü ve can çekişen insanlar vardı.

Hemen ardından eş dostla evime gidecekken araçta yer kalmıyordu ve ben elimde çantalarla ortada yalnız kalıyordum. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada yalnız kalmak neye yorulur?

Rüyada yalnız olmak reddetme duygularını gösterir ve yalnız kalmak, yalnız olduğunu görmek, yalnızlık çekmek sizi kimsenin anlamadığını işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfası size yardımcı olabilir.

“Rüyada Yalnız Kalmak” için 2 yanıt

Merhaba Rüyamda tek başımayım, karanlık bir yerdeyim, akşam yıldızların ışığı aydınlatıyor geceyi, çok karanlık değil yani. Karşıda beyaz bir duvar var bembeyaz, ben etrafıma bakınırken birden o duvarda arapca Allah yazısı beliriyor. Şaşırıyorum o an benden başkası gördü mü diye etrafıma bakıyorum o sırada o yazı değişiyor başka arapca yazılar oluşuyor. 22, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Ezgi merhaba,
Gördüğün rüya şu anda gerçek hayatında sıkıntılar yaşadığını ama bunlar geçince seni çok aydınlık ve hayırlı gelişmelerin beklediğini haber vermektedir. Hele hele beyaz duvarda Allah yazısı görmen hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir