Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yalnız Kaldığını Görmek

Rüyada yalnız kalmak ne demektir?

Merhaba, Size burada bir soru sormak istiyorum, sorumun iki tane nedeni var, bu benim ruhi dengemi bozuyor ikincisi ise internette kötü amacli insanların benle dalga gecmesini istemiyorum. Benim derdim yalnizlik, kimse beni bir partiye davet etmiyor, misafirliklere cagrilmiyorum, daha hic kimseyle bir yere cikmadim, iyice canım sıkılmakta ve bu beni neredeyse oldurecek. Kendimden nefret ediyorum, kendimden igrenmiye basladim artik. En yakın arkadaşlarım bile benim davetime red cevabi veriyorlar, herkes bir bahane uydurup beni görmek istemiyor, artık iyice canima tak etti.

Ben çok neseli cana yakın etrafina yardım eden biriyim, arkadaslarima her zaman bağlı ve sadik birisiyim, neden insanlar bana böyle davraniyor akil erdiremiyorum, eğer bende kimseyle konusmasam hiç kimse gelipte bana nasilsin, bir derdin varmi diye soran olmayacak, herhalde artık kimse beni görmek istemiyor, herhalde benim suratimi görmek isteyen kimse yok artik?. Herkesin mutlu yaşamını gordukce onlara imreniyorum, onlara gipta ediyorum, niye herkesin hayatı böyle mukemmelde benim hayatim berbat?.

Ruyalarimda surekli tek basima kaldigimi, yalnizliktan cildirdigimi goruyorum. Artik kendimle bile arkadaş degilim, sanki kendi kendimin dusmani oldum. YARDIM LUTFEN

Rüyada yalnız kaldığını görmek neye yorulur?

Kendinizi böyle hissettiğiniz için çok üzgünüm, şundan emin olun ki günümüzde bir çok kişi sizinle aynı durumda fakat bunlar bilinmiyor, sizin gibi bunu açıklayamıyorlar. Bir çok kişinin çok fazla arkadaşı yok, zaten çoğunun arkadaşlık yapmaya vakti de yok. Herkesin bazen çok yalnız olduğu zamanlar oluyor, herkes bir arkadaş ortamı istiyor ama bu her zaman olmuyor. Eğer siz olumsuz düşünceyi bırakırsanız sizinde etrafınızda bir çok arkadaşınız olacak. İnşallah yakında her şey düzelir. Şunu unutmayın, insanlar gemi gibidir ya batar ya çıkar, yüzeyde kalmak size bağlıdır. Hayat çok zor, eğer aklınızı kullanmazsanız hayat dahada zorlaşır. Gördüğünüz rüyalar günlük yaşamınızdaki ruh halinizi yansıtmaktadır.

Rüyada yalnız kalmak ne demek derseniz reddetme duygularını temsil eder ve rüyayı gören kişiyi kimsenin anlamadığını işaret eder. Hoşça kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir