Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yaltaklanma Görmek

Rüyada yaltaklanmak neye işarettir?

Merhaba ben evlenip boşanan bir kadınım. Rüyamda bir eski aile dostumuzun beni telefonla arayıp benim aslında ne kadar güzel, ne kadar akıllı, iyi biri söyleyip yani resmen yaltaklanarak beni yeğenine istediğini söyledi. Sanki sesi ağlıyor gibiydi. Ailem rüyada bu teklife çok sevindi ama ben sevinmedim, çünkü beni istedikleri adam 40 yaşında, işsiz güçsüz, sürekli alkol alan biriydi ve annemle kavga ediyordum “beni bu adama mı layık görüyorsunuz, evinize yük oluyorsam gider kendime ev tutarım, artık size yük olmam diyordum.

Gerçekte beni isteyen biri var, bu kişi tahsilli, kariyer sahibi ve iyi bir insan ama aramızdaki yaş farkı büyük, kendisi 40 yaşında ve bu yüzden cevap vermekte tereddütteyim. Acaba bunun rüyama bir etkisi var mı. 26, kadın, boşanmış, çalışıyor.

Rüyada yaltaklanma görmek tabiri

Değerli okurum, gerçek yaşamında seni isteyen biri olması ve bu nedenle kafanın karışık olması bu rüyayı tetikleyen bir faktör olabilir ancak hakkında değerli bir mesaj da verebilir.

Rüyada yaltaklanmak veya yaltaklık yaptığını, yaltaklandığı görmek rüyayı gören kişini gerçek yaşamında sergilediği bazı onursuz davranışları veya haksız menfaat düşünceleri içinde olduğunu ifade eder. Rüyada yaltaklanan birini görürseniz veya biri size yaltaklanıyorsa bu rüya çevrenizdeki bazılarının maddi çıkarlarını sürdürmek umuduyla size şirin görünmeye çalıştığını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir