Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yalvarmak

Rüyada yalvarmak neyi gösterir?

Çok yakın bir arkadaşım rüyasında beni görüyor. Rüyasında bana talip olup sonradan vazgeçen kişilerin tekrar geldiğini, beni yalvararak istediklerini ve çeyiz alış verişine götürmek istediklerini görüyor. Başımda da çok güzel bir taç var ve ben çok sakin onları dinliyorum, acaba tabiri nedir o insanları umut edeyim mi? Arkadaşımda benim en yakın dostum, mutluluğumu en az benim kadar isteyen samimi bir insan.

Bende rüyamda şahı geylani hz türbesini görüyorum ağlayarak dua ediyorum, bende o insanların gelmesi için dua ediyorum, türbeyi öpüyorum, kardeşim içinde sağlık istiyorum Allahtan. Sonra ya gavs medet ya gavs medet diye yalvarıyorum derken üstüme bir örtü geliyor ve bir çocuk üstünde beni eziyor çok sıkılıyorum sanki hep öyle kalıp ölecekmişim gibi geliyor, diye düşünürken birden Allahın yardımıyla o sıkıntı kalkıyor ve rahat bir nefes alıyorum

Takma isim : lale
Yaşınız : 30
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : üzgün mutsuz vb.
Anahtar kelime : taç

Rüyada yalvarmak nasıl yorumlanır?

Lale selam, arkadaşının rüyası ona göre yorumlanmalıdır. Bu rüya arkadaşının niyetini yansıtmaktadır, yani aslında onları geleceğini değil, öyle olmasını arzu ettiğini yansıtır. Onlar gelecek olsaydı bunun sana malum olması daha akla yakın gelmektedir.

Senin rüyan ise yaşamında kimi şeyleri yanlış yaptığını ifade etmekte ve sıkıntılarından kurtulmak için Geylani’yi, Gavsı bırakıp ( bunlar sadece sembolik yazılmıştır ) direk Allah’a yönelmen, ona sığınıp ondan yardım istemen gerekmektedir. Unutmayın Allah çok büyüktür, her şeyi bilir, her şeyi duyar, her şeyi anlar. Aracı kullanmaya gerek yoktur. Cahil toplumlarda yapılan en büyük yanlış işte budur.

Bizler ne yapıyoruz; şeyleri, müritleri, hocaları bol maddi imkanlarla destekleyip, onların şatolarda, yalılarda yaşamasına imkan hazırlıyor, bize Allah ile aramızda aracı olmasını, dualarımızı ona iletmesini istiyoruz, onlarda bir güzel iletiyor!

Rüyada yalvarmak, yalvardığını görmek yardıma ihtiyacınız olduğu halde yardım kabul etmediğinizi veya yardım istemekten korktuğunuzu ifade eder. Yalvaran birini veya birinin yalvarmasını görmek mutsuzluk ve gerçek yaşamınızda memnuniyetsizlik gösterir.

“Rüyada Yalvarmak” için 2 yanıt

Rüyada ağlayarak Allah’a yalvardığını görmek
Ben 28 yaşında, 1 çocuk annesi bayanım, eşinden ayrıldım. Rüyamda Allah’a ağlayarak yalvardığımı gördüm, “Allahım canımı al” diye, “kimsem kalmadı”, bu rüyayı sıkça görüyorum. Bu rüyalar nasıl tabir edilir? emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Merhaba. 2 ay kadar önce bana bir talip çıktı, bir ay kadar konuştuk iki kere annesiyle kadınlar görücü geldiler. babam kendisiyle konuştu. erkekler görücü geleceklerdi ve beni vereceklerdi ama biz ayrıldık ve bu is bozuldu. kuzenim rüyasında onun babamı arayıp yalvardığını ve özür dilediğini görmüş. acaba bu ne anlama gelir? Simdiden tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir