Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Yama Görmek

Rüyada yama görmek neye delalet eder?

Rüyamda Almanya’da yaşayan kuzenlerim Türkiye’ye tatile gelmişler, bizde kalıyorlar. Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra onları babaannemi ziyaret götürüyorum, babaannem hem beni hem onları görünce çok seviniyor, bizi öpüp kokluyor, harçlık veriyor, bize meyve şurubu ikram ediyor.

Şurupları içince bardakları toplayıp mutfağa götürdüğümde babaannem beni mutfakta yakalayıp “Yeşim yanıma gel, bir şey söyleyeceğim” diyor, yanına gidiyorum ve bana kısık sesle “Nihal ile Ayça’nın kıyafetlerini gördün mü, üstleri başları yama dolu, bunların durumu çok mu bozuk, öğren de paraları yoksa para verelin, üzerlerine yamasız yeni bir şeyler alsınlar, konu komşuya rezil oluruz” deyince ben rüyada gülmeye başlıyorum ve babaanneme “ilahi ninem benim, onlar parasızlıktan değil, moda olduğu için yamalı pantolon, yamalı mont giyiyorlar” diyorum o da “Allah Allah, bu nasıl modaymış dedi. Bunların manası nedir? 21, kadın, ilişkisi var, öğrenci.

Rüyada yama görmek yorumu

Rüyada yama görmekYeşim selam, gördüğün rüya gerçekten ilginç. Rüyada kuzenlerini görmek gerçek yaşamında derin bir üzüntünün etkisinde olduğunu ve bu üzüntüyü paylaşacak birilerine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Kuzenlerin misafir olarak size gelmesi ise bu derdini paylaşacak birini yakın zamanda bulacağını gösterir. Babaanneni ziyaret gitmek sizin güçlü aile bağlarına sahip olduğunuzu ve bu bağlar sayesinde her zaman mutlu olacağınızı, kendinizi güvende hissedeceğinize alamet eder.

Rüyada yama görmek rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu bir sorundan yakın bir zamanda kurtulacağına delalet eder. Yama yapmak çok iyidir ve rüyada yama yaptığını görmek verilen emeklerin karşılığını alacağına ve rahata ermeye işarettir. Yamalı elbise giydiğini görmek harcamalarına dikkat edip, tasarruf yapmak gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir