Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yamaç Görmek

Rüyada yamaç görmek neye işaret eder?

Rüyamda ormanlık ve yamaç bir yerdeyim, kafamı çevirdiğimde bir delikten beyaz renkli, gövdesi iri ve kuyruğu gövdesine göre çok ince bir yılan gördüm, abime onu öldürmesini söyledim ama kafamı çevirdiğimde her yerde küçük yılanlar vardı, yılanların çoğu ölü ve kurumuştu oradan kaçmaya çalışıyorum ama yürüdüğüm yer çok yamaç olduğu için zorlanıyordum, sonrada uyandım. Cevap verirseniz sevinirim.

Rüyada yamaç görmek yorumu

Canan merhaba. Rüyada ormanlık görmeniz, işlerinizi yoluna koymak için bütün zorlukları aşacağınızı gösterir. Rüyadaki yılanlar hakkında detaylı bilgi ise yılan rüya analizleri sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin.

Rüyada yamaç görmek anlayış, yenilik, farkında olmak, bir noktaya ulaşmayı simgeler. Yamacın kenarında olmak hayatınızda kritik bir noktadan geçtiğiniz ve kontrolü kaybetme korkusu yaşadığınıza, karar değiştirmeye işarettir.

Rüyada yamaçtan düşmek, yamaçtan düştüğünü görmek, Zor bir dönemden geçiyor olmaya, Beklentilerinizin yerine gelmemesini ifade eder.

Rüyada yamaca tırmanmak, yamacın tepesine tırmandığını görmek, Hayal ve Hırslarınızı, Başarı elde etmeyi, Meslek üstünde olmayı, Arzularınızın bu yönde olduğu anlamındadır.

“Rüyada Yamaç Görmek” için 2 yanıt

Bir arkadaşımın evini arıyorum, yamaç yukarı çıkarken yerde bir köpek yavrusu görüyorum elime alınca bedeninin ve yüzünün olmadığını sadece başının tepe kısmı kaldığını görüyorum, gözleri dahi kalmamıştı, erimiş yok olmuş diye düşünüp derin bir üzüntü hissediyorum, inşallah düzelir ne yapsam acaba diye düşünerek yoluma devam ediyorum. 49, Kadın, Evli, Çalışıyor

Alara merhaba,
Arkadaşının evini aramanız aslında bir arkadaşınızın emniyette olup olmadığını merak ettiğinizi ifade ederken yamaçtan yukarı çıkmanız hayallerini gerçekleştirmek ve hırslarınızı, başarıya ulaşmanızı, mesleğinizde daha iyi olmak arzularınızı göstermekte, yolda gördüğünüz yaralı ( adeta parçalanmış) yavru köpek ise bu arzularınıza ulaşırken dostlarınızı ihmal ettiğinizi simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir