Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yamuk Bir Şey Görmek

Rüyada yamuk bir şey neye işarettir?

Rüyamda bahçemizdeki erik ağacının yana doğru yamulduğunu görüp merakla yanına gidiyorum “bu ağaç neden yamul acaba” diye içimden düşünürken Ocak ayında ağacın çiçek açmak üzere olduğunu görüyorum “eyvah ağaç yine aldandı, çiçek açacak ondan sonra çiçekler donacak, bu sene de erik yiyemeyeceğiz diyorum. Bu neye işarettir.

Not: geçen sene ağacımız Şubat başında çiçek açtı ondan sonrada dondu, bir tane bile erik yapmadı.

Rüyada yamuk bir şey görmek yorumu

Nimet selam, anladığım kadarıyla geçen yılda böyle bir olay yaşamışsınız ve bu rüya onun yansıması,  zihnini derinliklerinde endişenin yüzeye çıkışı olabilir. Eğer gizli kaygılarının yansıması değilse aşağıdaki gibi yorumlanabilir.

Rüyada erik ağacı görmek görülen ağacın durumu ile yorumlanır. Canlı ve üzeri erikle dolu ağaç gelişim, başarı, mutluluk ifade ederken, kurumuş bir erik ağacı ise tersini simgeler. Mevsiminden önce çiçek açmış ağaç görmek hasta birinin vefat haberini duymaya, sağlıklı birisi için hastalık anlamına gelir ve sağlığına dikkat etmesi gerektiğini gösterir. Ağacın yamulmuş olması ise aslında sizin bir güvensizlik duygusu yaşadığınızı göstermektedir çünkü rüyada eğri büğrü, yamuk, düzgün olmayan, ecüş bir şey görmek bu rüya kişinin kendine inancını kaybetmiş olduğunu, giderek artan bir güvensizlik bunalımı içinde olduğunu sergiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir