Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yamyam Görmek

Rüyada yamyam görmek nedir?

Ben rüyamda bir yamyam tarafından kovalandığımı gördüm. Aynı zamanda sihirli güçlerim vardı istediğim her şeyi yapabiliyordum zaman zaman tükeniyordu ama geri geliyordu. Ayrıca bir ara açık kahverengi-karamel rengi tuhaf görünüşlü bir yaratık da vardı. Ondan da kaçtım.

Sonra uyandığımı sandım odamdaydım ve şeffaf bir şekilde yaratığı gördüm beni arıyordu ve buradayım dedim. o elini uzattı ben de tuttum ayağa kalktım. Sonra yamyam geldi ve sesi çok tuhaftı bana tuhaf şeyler söyledi benimle konuştu neler dediğini hatırlamıyorum. İyice korkup gerildiğimde bu sefer gerçekten uyandım. Bunlar ne anlama geliyor?

Rüyada yamyam görmek yorumu

Rüyada yamyam görmek, gerçek hayatta yakınınızda hayatına dikkat etmeyen, insanları umursamayan, kısa tabirle toplum tarafından istenmeyen birinin varlığına işaret eder ve  toplumda başkalarına zulüm yapan ve insanları mutsuz eden, hiç sevilmeyen ve sürekli kötü anılan bu kişiden uzak durmak gerektiğini anlatır. Bazen de bu rüyanın kişinin gerçek hayatında kendine çeki düzen vermesi gerektiğine yorulur. Buna karşılık bazı rüya analistleri ise dürüst yeni kişilerle tanışacağınız anlamını taşır demektir. Yamyamların kurbanı olduğunu görmek ise iş, ilişki vb bir konu yüzünden canlı canlı yendiğinizi hissettiğinizi işaret eder.

Yamyam olmak, rüyada insan yemek, yamyam olduğunu görmek size sıkıntı veren kimi yakınlarınız var demektir. Onlardan uzak durmanız en iyisidir. Rüyada yamyamlık görmek zararlı fikir ve yasak arzularınızı ifade eder. Sözlük anlamıyla bakılacak olursa yamyamlık – insan yiyen kişilerin hayatlarını ve enerjilerini tüketmektir. Bu rüya yaşamınızda bir alanın ( kariyer, ilişki, çocuklar vb. ) tüm canlılığınızı ve enerjinizi emdiği anlamına gelir.

Rüyanın geri kalan olayları, gerçek yaşamında olağanüstü hayal yeteneğine sahip olduğunu ve bu gelişmiş yüksek hayal gücünü faydalı işlerde kullanmak için kendini geliştirmek gerektiğini ve bazı güçlerin seni yönetmesine izin vermemni işaret etmektedir.

“Rüyada Yamyam Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir bebeği kızartma tavası gibi bir şeyde kızartıyorlardı, çok üzülüyorum ve kaynanama bebeği çevirmesini söylüyorum. Bebek için çok üzülüyorum “onu nasıl yerler, nasıl vicdanları var” diye düşünüyorum. Bebek çok güzeldi yüzü o kadar temizdi ki ters yatırılmıştı ama cinsiyetini görmedim. Gerçekten çok teşekkür ederim.
CEREN, 36, Kadın, Evli, Çalışıyor, mutsuz

Ceren merhaba,
Gördüğün rüya dehşet verici fakat neyse ki anlamı kötü değil ve sahip olduğunuz masumiyet, cana yakınlık ve içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterirken aynı zamanda yeni başlangıçları temsil etmekte bu başlangıçta değerli insanlarla karşılaşacağına işaret etmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir