Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Takla Atmak

Rüyada takla attığını görmek neye işarettir?

Rüyamda deniz kıyısında sevdiğimi gördüm. Farklı kızlarda vardı. Ama ben sevdiğimi arıyordum. Yüzmek için oradalardı. Ama sevdiğim denize girmedi sonra ben girdim denize bayağı hızlı yüzüyordum, biraz uzaklaştıktan sonra denizden 5 10 metre zıplayıp taklalar atıyordum, uçabiliyordum sanki. Kıyıdan sanki sevdiğimin beni izleyeceği düşüncesiyle yapıyordum. 20, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada takla atmak yorumu

Garip selam, kullandığın takma isim site yazılımına uygun olmadığı için garip olarak değiştirdim. Lütfen bundan sonra daha anlaşılır takma isim kullanın. Rüyada sahilde olmanız manevi bir hesaplaşma yaşayacağınıza işaret eder. Orada sevdiğin kızı görmüş olman aslında senin kendile barışık, mutlu olmayı bilen birisi olduğunu gösterirken, senin denizde yüzmen yakında iş hayatında başarı veya sevineceğin bir seyahatin olduğunu göstermektedir. Denizde taklalar atman iyiye işarettir.

Takma atmak terimi yaygın olarak iki alanda kullanılmaktadır. Birincisi cimnastik alanında (yan takla, ters takla, düz takla gibi), diğeri kaza anlamında (arabanın takla atması vb.)

Rüyada takla atmak hayatta dengeye ve öz güvene ulaşma isteğini gösterir. Takla attığını görmek engellerle mücadele edip üzerinizdeki baskıya karşı dik durmanız gerektiğini anlatır. Takla atarken başarısız olmak bu kendinize olan güven eksikliğine işaret eder. Ayrıca hayatınızdaki disiplin eksikliği ve düzensizlikleri anlatır. Rüyada takla atan birini görmek gördüğünüz kişiyle birlikte yorumlanmakla birlikte genel olarak çevrenizde bazı yönlerini örnek alabileceğiniz ve bundan fayda sağlayacağınız birilerinin mevcut olduğunu gösterir.

Rüyada arabayla takla atmak ölüm olmadığı sürece iyidir ve kişinin yaşamınında önemli bir değişikliğe işarettir. Kişinin önemli bir hata yapmadığı sürece bu değişikliğin iyi sonuç vereceğini gösterir. Rüyada bir arabanın takla attığını veya takla atmış araba görmek rüya sahibinin reel yaşamında yaşadığı bir olay sonucu hayata bakışının değiştiğini ve bu yüzden daha doğru kararlar vermeye başladığını simgeler, öte yandan da bazı iç korkularından kurtulmaya başladığını işaret eder.

“Rüyada Takla Atmak” için bir yanıt

Bir arabanın içinde olarak görüyorum kendimi, yanımda çok yakın arkadaşım, benim arkamda sevgilisi, onun yanında benim kardeşim. Neyse yakın arkadaşımla sevgilisi tartışıyor ve gaza yükleniyor, sonra ters gelen arabaların önünden geçerek bir uçurumdan düşüyoruz, ben kafanı arkaya çeviriyorum, tam çevirdiğimde arkadaşımın sevgilisi “el frenini çek” diyor, bende çekemeden yere çakılıyoruz ama ölmüyoruz. Neyse arkadaşımın sevgilisi arabaya yandan basınç uygulayınca araba yan takla atıyor, ben camdan çıkıyorum, arkadaşım ve kardeşimi alıp gidiyorum, bir doktor görüp “biri kaza yaptı” diyerek yönü gösteriyorum, sonra oradan uzaklaşıyoruz o anda uyanıyorum. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir