Rüyada Yanak Görmek

Rüyada yanak görmek ne demek?

İyi günler ben Ata, sizinle bir rüyamı paylaşmak ve bunu yorumlatmak istiyorum. Ben rüyamda bir kız arkadaşımı gördüm ilk başta bana dargın davranıyordu sanki. Fakat daha sonrasında ise dizimin üzerinde otururken gördüm ve yanağımdan beni öpüyordu. Ayrıca bu durum gerçek gibiydi. Bulunduğum ruh hali o gün bana selam vermeden geçmişti veya görmemişti ve ben bunu pek önemsemedim açıkcası. Teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Rüyada yanak görmek neye yorulur?

Ata merhaba, gördüğün rüya tam bir gençlik rüyası olup, gerçek hayatta içinde bulunduğun durumu yansıtmakta, bilinçaltının olmasını istediği şeyleri anlatmaktadır.

Yanak yüzün iki yan kısmı demektir. Rüyada yanak görmek sorumluklarını, mahremiyetinizi işaret eder. Ayrıca karakter ve kararlarınızın gücünü ifade etmektedir. Kırmızı renkli yanak görmek hayat enerjinizi, hevesinizi ifade eder. Eğer içeri çökmüş yanak görülmüşse mutsuzluğu, açlığı ve yoksulluğu ifade eder. Rüyanızda yanak üzerine vurgu yapılmışsa sağlık problemlerine işaret etmektedir. Rüyada yanaklar hayra yorulur, iyi geçime, bol rızk ve ferah yaşama, nasip ve sevinçli habere, amel ve sanata yorumlanır;

Rüyada dolgun yanak görmek iyiye yorulur tersi ise olumsuzluklara işarettir. Çökük yanaklar bazen korkuyu, üzüntüyü, hastalıkları veya zarar – ziyanı gösterir. İnsanın rüyada kendi yanağını görmesi, bolluk, hayırlı işler ve refah içinde bir yaşama tabir edilir. Rüyada kendi yanaklarını gören berekete kavuşur. Rüyada yanaklarını sarı ve siyah görmek korkuya, üzüntüye ve saygınlığını kaybetmeye işarettir. Rüyada görülen sağlıklı iki yanak, insanin kendisiyle barışıklığına veya sevdiği şeye kavuşacağına işarettir. Rüyada yanaktan öpmek veya yanaktan öptürmek kişinin kendisiyle yorumlanır. Rüyada yanaklarını tozlu, çamurlu görmek yakın zamanda bir mesken sahibi olmaya yorumlanır.

“Rüyada Yanak Görmek” hakkında 4 yorum

  1. Rüyamda rahmetli teyzemin oğlunun yanağının sağ tarafını öpüyordum ve ayaklarının altını öpünce gülüyordu, bu ne demek?

  2. Rüyada beyaz bir yılanın kolunu ısırdığını görmek
    Rüyamda beyaz bir yılan gördüm önce ablamın yanağından sonra benimde kolumdan ısırıyor, acaba ne anlama geliyor? sumdıden tesekkurler

  3. Ben benden eğtimi öğretmenimle oturduğumu görüyorum, birden anlamadan koluna girdiğimi görüyorum, sonra yanağını benim yanağıma değdiriyor, beni yana doğru nazikçe ittiyor ama daha sonra yanımda arkadaşım bana merve dediğini duyuyorum o anda hoca yanımda gittiğini ve karşı masaya oturduğunu görüyorum. beni bilgilendirirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir