Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yanardağ görmek

Rüyada yanardağ görmek neye işarettir?

Ben 22 yaşında ve 2 aylık evli bir bayanım. Ev hanımıyım. Rüyamda hangi kat olduğunu hatırlamıyorum ama yüksek bir evde oturuyoruz. Karşımızda yanardağ var ve patlıyor, kırmızı kırmızı lavları görüyorum. Daha sonra biraz daha yakın da oluyor aynı olay.

Büyük bir patlama daha oluyor yakın olduğu için biz de zarar göreceğiz diye korkuyoruz .Bir şey olmuyor kimseye, ama korkuyorum o an Ve bu patlama bir kez daha oluyor yani 3 defa patlama oluyor ve ben o kırmızı alev alev patlamayı görüyorum ve yanardağ çok büyük bir yanardağ idi.

Rüyada yanardağ görmek yorumu

Rüyada yanardağ görmek iyi bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin cinsiyeti, yaşı ile çok ilgilidir. Bu rüya dikkatli incelenmelidir. Rüyada yanardağlar yakın arkadaş, dost ve akrabanızla yalınç bir nedenden dolayı tartışacağına işarettir.

Yanardağ patlaması:
Genç bir erkek rüyada yanardağın patladığını görürse yakında tanışacağı bir bayanla aşk yaşayacağına ama bu aşkın mutsuzluk getireceğine işarettir.
Orta yaşlı kadın – erkek rüyasında yanardağ patlaması görürse istemeden yeni bir çevreye girecek, eski yaşadığı yerden ayrılacak demektir.
Genç bir kadın rüyasında yanardağ patlamasını görürse Başlangıçta çok seveceği fakat kötü huyları sebebiyle ilerde sorunlar yaşayacağı biriyle evlilik yapacak demektir.

Rüyada yanardağın büyük bir gürültüyle lav fışkırtmaya geçmesi önemli biriyle büyük bir sorun hakkında görüşme yapılacak demektir.

Rüyada yanardağın lav püskürmesi büyük bir kavga habercisi veya ayrılık işaretidir. Rüyada yanardağın parlak kırmızı bir alev halinde yandığını görmek büyük makam ve para demektir. Ancak bu para ve mevki o kişiye huzur vermeyecektir. Rüyada bir yanardağın siyah dumanlı lav fışkırttığını görmek iş arkadaşları ve amirleri tarafından sevilmediğini, işlerinin beğenilmediğini ve daha dikkatli davranması gerektiğini gösterir.

Rüyada yanardağdan lavın kendi yanına kadar ulaştığını görmek işinden kovulacak derecede iş yerinde beğenilmediğini gösterir. İş yerinde şiddetli tartışmalar ve kariyer bozulması olabilir. Genç bir kadın rüyasında yanardağ lavının yanına kadar ulaştığını görürse yapmış olduğu bencil davranış ve aç gözlü hareketler sonucunda akılsız maceralara sürüklenecek demektir.

“Rüyada Yanardağ görmek” için bir yanıt

İki tane yanardağ gördüm ama daha patlamamıştı, tam ağzına kadar doluydu bir anlam vermem koşmaya başladım bir ara ayağım dağın Yamacında içeri girmişti batıyor şanmistim ve uyandım 20 yandan evliyim bir oğlum var 3 aylık seni nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir