Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yanardağ Patlaması Görmek

Rüyada yanardağ patlaması görmek neye işaret eder?

Rüyamda yanardağ patladı ve dağdan alevler fışkırıyordu. 18 yaşında bekar öğrenciyim. Dün gece gördüğüm rüyanın açıklamasını merak ediyorum. Rüyamda uykudayım ve inanılmaz bir gürültü ile yerin yarılıp, toprağın çatladığını hissettim, sesini duydum. Yattığım oda dışarıdan gelen bir alevin ışığı ile kıpkırmızı olmuştu. Rüyamda dehşetle pencereye koştum dışarıda gördüğüm manzarayı anlatamam, gökten alev yağıyordu. Her yer ve her şey yanıyordu.

Dehşete düşmüş, şoke olmuştum. kendimi toparladım ve olanları anlamaya çalıştım. Yaşadığım yerde yanardağ yoktu bu nedenle bu yanardağ patlaması olmazdı. Her halde deprem oluyor, yer altındaki metan gazları yeryüzüne çıkıp patlıyor diye düşünürken melek yüzlü yaşlı bir kadın kapımı açarak yanıma geldi. “Siz kimsiniz? ben neredeyim? Neler oluyor” dedim. “Ben senin annenim, beni hatırlamıyor musun? Dışarıda yanardağ patladı herkes öldü” dedi. O korkuyla uyandım çok şükür evimde ve yatağımdaydım. Bu ne anlama gelir, teşekkür ederim.

Rüyada yanardağ patlaması görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız evinizde büyük ihtimalle anneniz ile duygusal bir çatışma yaşadığınızı ifade etmektedir.
Annenizin sizi anlamadığını, sizi takdir etmediğini, sizi beğenmediğini veya yaptıklarınızı onaylamadığını düşünüyor ve kendinizi ifade edemediğiniz için şaşırmış durumdasınız.

“Rüyada Yanardağ Patlaması Görmek” için bir yanıt

dun gece ruyamda ortagımla beraber dukkanda oturuyoruz. karsımızda yuksek bır tepe var ustu dumanlı. ortagıma tepenın ustu dumanlı dıyorum o da herhalde patlayacak dıyor. derken kız arkadasımla telefonda konusmaya baslıyoruz. aksam mesaıye kalacagını ve gec cıkacagını soyluyor. tamam dıyorum. ama kız arkadasım konusmaya devam edıyor. o sırada karsı tepede sıs bulutu azalırken gurultuyle patlama oluyor. telefon hattı kapanıyor ve dukkana taslar gelmeye baslıyor ortagımla koselere sıgınmaya calısırken uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir