Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda nerede olduğumu bilmiyorum, büyük bir yerde yangın çıkmış, yangından kaçıyorum, o büyük binadan çıktım, tarlalardan kaçtım kurtuldum. Oğlumu okula götürmek için çıkıyoruz, çok yağmur yağıyor gitmiyoruz, eve geliyoruz evde, beyaz olan kuşun kafesini boş görüyorum, bir bakıyorum kuş bir kovada az birazda su var, içinde “kafesi temizlemek için çıkarmışlar, kuşu unutmuşlar” diyorum, “açlıktan ölmüştür” diyorum, mavi muhabbet kuşu ama bakıyorum kıpırdıyor, kanat çırpıyor kuşa yemek vermek için yemini temizliyorum. Kolay gelsin.

Rüyada yangın görmek tabiri

Rüyada yangın görmek birkaç türlü tabir edilir. Rüyada bir evin yandığını görmek yakında sizi üzecek bir haber alacaksınız demektir. Rüyada yangın görmek hayattaki değişimin simgesi olup bu değişimin sizde biraz zorluk çıkaracağını, belkide yoracağını, sıkıntılar yaşayabileceğinizi temsil ederken yangında ölüm olmaması bu değişimin hakkınızda uzun vadede hayırlı olacağını gösterir. Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir.

Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada onları yakalamak, sevmek, beslemek veya sesi duymak genellikle insanın iç dünyası ile ilgili mesajlar verir.

Rüyada evinde yangın çıktığını görmek, evinin yandığın, evini yanarken, evinin yandığını görmek, yaşamınızda bir dönüşüm geçirmeniz, kimi eski alışkanlıklarınızı ve düşünme yöntemlerini ya da davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini gösterir. Tekrar tekrar evinde yangın görmek, ise değişime hazır olmadığınızı veya değişikliğe karşı çıktığınızı belirtir. Bu rüyanın videosunu rüyada yangın görmek adresinde inceleyebilirsiniz.

Araba yangını, arabasının yandığını görmek hareket kabiliyetinin düşeceği ya da kendini kısıtlanmış hissedeceğin kimi gelişmeleri temsil eder. Eşyasının yandığını görmek yeni başlayacağı bir işte önce sıkıntı çekip- sonunda başarılı olacağına delalettir. Anız yangını bereketin kaçması, kıtlık, yoksulluk işaretidir. Orman yangını ya da yanan orman görmek gerçek hayatta işlerini yoluna koymak için sarf ettiğiniz tüm emeklerin bir dikkatsizliğiniz yüzünden boşa gideceğine delalettir.

Rüyadaki yangında beyaz dumanlar çıkarsa, genel bir sorun çıkacak demektir. Siyah duman çıkıyorsa, ailesi veya yakınları üzerinde büyük bir sıkıntı var demektir. Yangında kırmızı alev çıkması, maddi bir rahatlamaya işarettir.

Rüyada yangın tatbikatı görmek yaşamınızdaki bir şey için acil eylem gerektiğini işaret eder. Yangından birini kurtarmak, birini ateşten kurtardığını görmek gerçek yaşamınızda ani gelişecek tehlikeleri hazırlıklı olduğunuzu ve bu özelliğinizin sizi bir çok tehlikeden uzak tuttuğunu işaret etmektedir.

Rüyada ateş görmek rüya tabirleri rüyada ateş görmeyi, diğer etkenlerle birlikte değerlendirir ve etkene bağlı olarak yıkım, tutku, arzu, aydınlatma, arıtma, dönüşüm, aydınlanma, ya da öfke ifade eder. Kendisi ateş olan bir yerde görmek gerçek yaşamınızda yeni bir şeyin hayatınıza girdiğini ve bu yüzden korkuya kapıldığınızı ve zarar görme taşımaya başladığınızı işaret eder. Ateş ve duman görmek sizin düşünce ve görüşlerinizde değişme olduğunu veya bir hediye almayı temsil eder. Ateşe girmek, ateşe düşmek, ateşe atılmak, ateşe itilmek yaşamınızdaki değişim ve dönüşümün içinizde adeta yangınlar çıkardığını, korku veya heyecandan kendinizi yanıyor hissettiğinizi simgeler. Birini ya da bir şeyi ateşe atmak ateşe attığınız kişi veya cisimle aranızdaki bağı sorgulamanız, gözden geçirmeniz gerektiğini ifade eder. Bu rüya aynı zamanda sizin hakkınızda motivasyon ve yaratıcı enerji eksikliğini işaret edebilir.

Ateşten yanmak, ateşin bir yerini yaktığını görmek uyanık yaşamınızda tehlikeli ve riskli faaliyetler içinde olduğunuzu, dikkatli olmanız gerektiğini uyaran mesaj verir. Kelimenin tam anlamıyla “ateşle oynamak” tabirini tanımlar. Ateş söndürmek kimi sorun ya da durumların içinizi yaktığını fakat öfke kontrolünü öğrendiğiniz için sabretmeyi başardığınızı temsil eder.

Rüyada itfaiye görmek sanılanın aksine iyidir. İtfaiye arabaları geldiğini gören önemli birinden bir iyilik görür. Kırmızı itfaiye arabası müjdedir, yakında bir müjde alacağınızı gösterir. Arabadan su sıkıldığını gören kimse önemli bir göreve gelir ve çevresinin takdirini kazanır.

Rüyada arazöz görmek bolluk, bereket ve işlerin yolunda gitmesine işaret eder. Arazözle cadde, sokak veya ağaçların sulandığını görmek mahsulün bol olmasına, sıkıntıların azalmasını ifade eder. Arazöz kullanmak, arazöz kullandığını görmek kazancında artış veya beklemediği bir paranın gelmesine işarettir. Arazöze çarpmak, çarptığını görmek küçük bir hediye almakla yorumlanır.

“Rüyada Yangın Görmek” için 6 yanıt

Mesajınızı “başkasının evininin yandığını görmek ne demektir” olarak anlıyorum, bunun cevabı yukarıda bulunmaktadır Rüyada bir evin yandığını görmek, yakında sizi üzecek bir haber alacaksınız demektir.

rüyamda tanımadığım bir evin çatısının yandığını gördüm insanlar kovalarla söndürmek üzereyken yağmur yağmaya başladı ve yangın söndü, bunun anlamı ne demektir?

Ruyamda Bulundugum mahallenin Yandıgını Ve etraftaki Binaların Camlarının Patladıgını Önüme Bir cok camın Düstügünü Gördüm Ve yangın cok Büyüktü. Hic alev Görmedim Sadece Siyah Dumanlar cıkıyordu Ve kacıyordum Ve O esnada Ruyamdan Uyanmıstı..

Cemre

Rüyanız üzücü mesaj vermektedir ve aileniz ya da yakınlarınız üzerinde büyük bir sıkıntı var olduğunu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir