Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yangın Resmi Görmek

Rüyada yangın resmi görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda annemin çok güzel bir düğün sofrası hazırladığını gördüm. Yer sofrası seklinde, çok parlak bir beyaz örtü üzerinde parlayan bir sofra. Bu arada, bu aralar yeni tanıştığım birisi var, rüyamın onunla ilgili olduğunu düşünüyorum. Rüyanın devamında tanışmamıza aracı olan arkadaşımın anneannemin evine taşındığını öğreniyorum. Evde yangın çıkmış ve arkadaşım yangının fotoğrafını çekip bana göndermiş.

Bende çok şaşkın bir his var ve arkadaşım esinin (tanıştığım kişide esinin arkadaşı) evi ucuza kapatmak için böyle yaptığını söylüyor. Yangını çıkaran kişi eşi değil, hatta esinin ne yaptığını da bilmiyorum. Ama “esim bu konuyu kolayca kapatmak için böyle yaptı” diyor. Şimdiden teşekkür ederim, Hatice. Rüyanın unsurları: düğün yemeği, düğün sofrası, yer sofrası, beyaz örtü, yangın.

Rüyada yangın resmi görmek yorumu

Hatice Merhaba,

Gördüğün rüyanın, düğün sofrası hazırlanan bölümü, gerçek hayatında hakkında hayırlı gelişmeler olacağını, yaşamın boyunca bolluk içinde olacağını, para sıkıntısı çekmeyeceğini gösterirken, Rüyada sofra görmek , sevinmek ve mutlu olmayı ifade eder. Sofra bezi görmek, sofra örtüsü uzun süreli bir yolculuk yapmak ve rahat etmek anlamına gelir.

Rüyanın devamındaki yangın resmi olan son bölüm ise geçmişteki üzücü anılardan bir an önce kurtulup, geleceğe umutla bakman gerektiğini ifade etmektedir. Çünkü fotoğraf anıları simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yangın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yangın Resmi Görmek” için bir yanıt

ben rüyamda babamin evinin yandığını görüyorum ve “içeride kimse varmı” diye soruyorum, annem kardeşlerim hepsi iyi diyorlar bu ne anlama geliyor lütfen aciklamısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir