Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada yangın söndürücü görmek

Rüyada yangın söndürücü neye delalet eder?

Rüyada yangın söndürücü görmekRüyamda şuan ayrı olduğum boşanma sürecinde olduğumuz eşimle birlikte oturduğumuz evde görüyorum. Evin banyosundayız, durup dururken nereden çıktığını bilmediğim yangın çıkıyor. Söndürmek için yardım istemek adına bağırıyorum. Alt kat komşumuzun evine doğru koşturuyorum, yardım için. Yardım istemek için giderken yangın söndürücü görüyorum, onu alıp tekrar banyoya koşuyorum, eşim yangını söndürmüş. Bende her ihtimale karşı yangın söndürücüyü sıkıyorum. 30, Kadın, ayrı yaşıyor, çalışmıyor.

Rüyada yangın söndürücü görmek yorumu

Nur selam, rüyada eşini görmek genel anlamda ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar bulunduğu anlamına gelir ve rüyada gelişen olaylara, konuşma ve yapılan diğer şeylere bakarak tam manayı tespit etmek gerekir. Siz rüyada eşinizle banyoda olduğunuzu görüyorsunuz ki bunun anlamı her ikinizin de arınmaya, üzerinizdeki negatif duygu ve düşüncelerden uzaklaşmaya ihtiyacınız olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada evinde yangın çıktığını görmek rüya sahibinin yaşamında bir dönüşüm geçirmesi, bazı eski alışkanlıkları ve düşünme metotları yahut davranışları değiştirmesi gerektiğini belirtir.

Rüyada yangın söndürücü görmek rüya sahibini derinden etkileyen bir durum ile karşı karşıya olduğunu ve kişinin bu durumla nasıl baş edeceğini bilmediğini ancak çözümün hiçte düşündüğü kadar büyük olmadığını anlatır. Yangın söndürücü kullanmak veya yangın tüpü ile yangın söndürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında ona ya da sevdiklerine zarar verebilecek bir tutkuyu kontrol etmeyi öğrendiğini ve bu sayede yaşaması muhtemel acı, üzüntü ya da kederden uzaklaştığını işaret eder.

Eşinin yangını söndürmesi ise bir sorun ya da durumun eşinizin içini yaktığını fakat öfke kontrolünü öğrendiği için sabretmeyi başardığını gösterir ve hayatının güzel yönde ilerleyeceğini temsil eder.

“Rüyada yangın söndürücü görmek” için 2 yanıt

Rüyada sarhoş birini kaza yaptığını ve yandığını görmek
Sarhoş birisi küçük bir arabayla apartmanın kapısından uçarak girer, ardından dumanlar çıkar, 5-6 kere patlama sesi gelir, araba alev alır sonra adam arabadan çıkar, üstü başı kanlı bir şekilde “Sibel” diye bağırır ve adamın üstüne biri yangın söndürücü sıkarken ruya biter. Kaza yapan kişiyle bir sohbetim, yok sadece yüzünü gördüm. Bekarım, 21 yaşımdayım. İşçi olarak çalışıyorum, hiçbir şeyden keyif almıyorum.

Rüyada okulda bir odanın yandığını odayı söndurmek için her yerde yangın söndürme tüpü aramak ve bulmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir