Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yangın Tatbikatı Görmek

Rüyada yangın tatbikatı yapmak neye işaret eder?

Rüyada yangın tatbikatı görmekRüyamda okulda yangın tatbikatı varmış, öğretmenler bir yerde yangın çıkarıyor, yangını söndürmeye gidiyorum, yangında arkadaşlarımı kurtarmaya çalışıyorum, yangın bittiğinde duvarların bir kısmı siyah bir kısmı da beyazdı beyaz duvarlara bakıyordum bu rüya ne anlama geliyor? söylerseniz sevinirim

Rüyada yangın tatbikatı görmek yorumu

Rüyada öğretmen görmek gerçek hayatınızda yeni bir yol arayışınızı ya da kendinize örnek olacak birini aradığınızı simgeler.

Rüyada yangın tatbikatı görmek rüya sahibi insanın gerçek hayatında bir an vermesi gereken bir karar olduğuna, bir şey için acil eylem gerektiğini işaret ederken aynı zamanda yaklaşan bir tehlikeli duruma da delalet eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yangın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yangın Tatbikatı Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda kız ve çok iyi anlaştığımız kuzenimi gördüm. Okulda biz beraber kuzenim ve bir arkadaşım otururken ona karşı olan yakınlığımı gösterip ona sarılmıştım, çok özlediğimi söyleyerek sonra küçük bir yangın çıkıyordu ve ben onu yangının önünden kolundan tutup çekip çıkarıyordum. bu rüyamı yorumladığınız için şimdiden teşekkür ederim .

İyi günler, bir yangın tatbikatı gibi bir şey vardı ve biz itfaiyeciydik, biri yanlışlıkla yangın çıkardı ve biz o yangını söndürdük, ben de söndürmeye yardım ettim, su ve kar kullandık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir