Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yanık Cilt Görmek

Rüyada yanık cilt görmek ne demek?

Merhaba, ben rüyamda eşimin cildinin kısım kısım yanmış olduğunu gördüm ama bana söylememiş, iş yerinde olan bir patlamadan yanmış ve benden gizlemiş, gece saat 3, “bakkala gideceğim” diyor ben de “bu saatte ne işin var” diye kızıyorum, krem alacağım diyor, “ne kremi” deyince, yanıklarını gösteriyor ve anlatıyor bir arkadaşı ölmüş o patlamada, ağlamaklı anlatıyor
Yarası siyah kabuk bağlamıştı, gerçekti sanki “sen nasıl insansın, o kadar sarılıp yattım hiç canın acımadı mı” diyorum, sonra bir bayan arkadaşımız var eşimin gömleğinin düğmelerini açıp ona gösteriyorum, baksana neye dayanmış diye, yorumlarsanız çok sevinirim bayağı ürktüm.

Rüyada yanık cilt görmek yorumu

Rüyanız eşinizle aranızda şu anda anlaşmazlık ve çözülmemiş sorunlar olduğunu ancak yakında alacağınız bir güzel haber ile bunların çözüleceğini müjdelemektedir.

Rüyada yanık cilt görmek, cilt yanması, cildinin yandığını görmek savunma hattınız aşıldığını, tehlikelere karşı koymakta isteksiz bir duruma düştüğünüzü simgeler. Rüyada cildi yanmış birini görmek aşağılanma, küçük görme duygularını işaret eder. Rüyada görülen kişinin bir konuda kendini aşağılanmış hissi taşıdığına rivayet edilir.

“Rüyada Yanık Cilt Görmek” için 3 yanıt

kızımla ilgili bir karar verdim akşamda şu rüyayı gördüm. rüyamda kollarım siyahmış sonrada beyaz oluyor ne anlama geliyor verdiğim kararla alakalı olabilir mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir