Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yanık Görmek

Rüyada yanık görmek nedir?

Selam rüyamda beyaz elbise giymiştim bir eğlence vardı ve üzerime nereden geldiğini bilmediğim bir ateş düştü ve saçlarım tutuştu, sırtım bacaklarım yandı, daha sonra ellerimin içi avuçlarımda yanıklar oluştu. Bacağımın bir tanesinde kesik şeklinde yara açıldı ve içinden beyaz yağ parçası çıktığını görmek nedir? Teşekkürler.

Rüyada bir yerinin yandığını görmek yorumu

Azime selam. Rüyanızda beyaz kıyafet giydiğinizi görmeniz eşinize ya da arkadaşınıza karşı fedakarlık yapmaya hazır olduğunuzu gösterirken eğlenceye katıldığını görmüş olman ise sosyal yaşamında bir haber, söz ya da dedikoduya işarettir. Üzerine ateş düşmesi bu haber sonucu öfkeleneceğini temsil eder.

Burada anılan insan vücudundaki yanıktır. Rüyada yanık görmek yakında güzel haberler alacaksınız demektir. Rüyada bir yerini yaktığını görmek hatalardan ders alıp, daha doğru hareket edeceğinizi gösterir. Rüyasında bir yerinin yanık olduğunu görmek çok yakında beklemediğiniz bir para elinize geçecek demektir. Yanık su toplamış ise bu para geldiği gibi gidecektir şeklinde yorumlanır. Rüyada yanık cilt görmek tehlikelere karşı savunmasız kaldığını temsil ederken rüyada cildi yanık birini görmek rüyadaki kişinin bir konuda kendini aşağılanmış hissettiğini anlatır, bakınız rüyada yanık cilt görmek sayfası.

 

“Rüyada Yanık Görmek” için 5 yanıt

Gündüz vakti çölde, bir sürü yırtık, eski püskü 11-12 asırlardan kalma elbiseli güneşte yanmış, amele yanıkları olan bir sürü insan var etrafımda. 65-70 yaşlarında yüzü güneşe yanmış, amele yanıklı bir ihtiyar elini eğnime koyup ” ben istersem seni toprak bile kabul etmez” diyor ve orada rüya bitiyor. bu ne anlama gelmektedir, yorumlayabilir misiniz? 26, Kadın, Bekar, Memur

Görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatınızda çevreniz bir çok kişinini büyük sıkıntılar yaşamakta olduğunu anlatmaktadır. Rüyada çöl görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyamda evimin bahcesine ucaktan bir parca dustu, ates ve toz vardi, banyodan kız kardesim aglayarak geldi, karin kismi yanik olmustu, acaba ne demektir?

Rüyamda sadece yüzümün sağ tarafını yanık gördüm.. yani kahverengi ve soyuluyordu.. sol yüzüm bembeyaz ama sağ yüzüm kahverengiydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir