Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yanık Kremi Görmek

Rüyada yanık kremi görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda bir arkadaşımın yüzü kimyasaldan yanmis ve bende onun için yanık merhemi ariyorum ve tesaduf bir universite kampusunun içinde eczane olduğunu ogreniyorum. Baska bir arkadaşımla giriyorum kampusten, eczaneye doğru gidiyoruz ama bir bakiyoruz her tarafta bir suru köpek var insanlar artık alinmiyormus oraya, tabi biz üzülüyoruz “keske girmeseydik” diye.

Kopekler çok korkunc ve cogunun tuylerinin bir kismi dokulmus, inanilmaz bir korku hissediyorum ve birakiyorum eczaneyi falan yuksek bir yerlere cikmak için ugrasiyorum ve köpekleri gozetleye gozetleye yukseklerden, catilardan atlayarak cikis kapisina geliyorum ve tam kapidan cikarken yerde büyük beton bir silindirin ustune atliyorum. onun ustunde, onu cevire cevire ciktim ve ciktigimda surekli sukrediyordum. Tesekkur ediyorum simdiden. Didar’ın rüyası

Rüyanın ana teması yüzü yanmış birini, kimyasal yanığı, üniversite kampüsü, eczane aramak, bir sürü kopek, köpeklerden korkmak, beton silindir. 30 Ağustos 2012, 11:29

Rüyada yanık kremi görmek yorumu

Didar Merhaba, bu güzel rüyanızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Rüyanız inanılmaz derecede sizin için uyarıcı mesajlar vermektedir.

Rüyada yanık kremi görmek devlet ile bir işiniz olumlu sonuçlanacak demektir. Yanık kremi kullanmak, vücudunun bir yerine yanık merhemi sürmek devam eden bir mahkemeniz ya da biriyle bir anlaşmazlığınız varsa bu durumu çatışmasız ve iyilikle çözmek için uğraştığınızı gösterir, bu çabanızın karşılığını alacağınıza işaret eder. Yanık merhemi almak gerçek hayatta sahip olmak istediğiniz bir diploma, sertifika ya da bir belge varsa bunu zamanında elde edeceğinize delalet eder.

Gördüğünüz rüya bir bütün olarak incelendiğinde gerçek yaşamınızda çevrenizle ve özellikle devlet ile ilgili işlerinizde çok dikkatli olmanız gerektiğini, hayatta öğreneceğiniz çok şey olduğunu işaret ederken etrafınıza yardımcı olmak, hayatınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için iyi niyetli davranışlarda bulunurken kimi tehlikelerle ya da hayal kırıklıkları ile karşılaşabileceğini ifade etmektedir.

“Rüyada Yanık Kremi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yanık kremi almak
Merhaba, iki gün arayla beni düşündüren iki rüya gördüm. Birincisinde iki kisiyi öldürüp evimde dolap gibi bir şeyin arkasına sakladığımı ve ev halkının görmemesi için çaba harcadığımı gördüm.
İkinci rüyada eczaneden iki tane aynı marka yanık kremi alıyorum ve birini evde bırakıyorum, diğerini ise işlerine götürüyorum.
Not: bu iki rüya ile ilgili hiçbir sitede detaylı yorum bulamadım. Ve bu rüyaların ardından hayatımda bir takım şeyler oldu. Mesela annemin ölüm yıl dönümüyle aynı gün aynı şekilde işyerinden bir abimiz vefat etti. Yorumda bulunursanız memnun olurum

Ayşe selam. Bildiğim kadarıyla ruyabul.com dan başka ücretsiz birebir gerçekten yorum hizmeti veren adres yok. Sitelerin %99 u birbirinin kopyası palavra şeylerle dolu ve genellikle bol keseden ganimet dağıtırlar, kişiyi cennete gönderirler. (aslında onlara kızmamak lazım, toplum böyle istiyor). Ben rüyalarınıza açıklama getirmeye çalışacağım.
Rüyada iki kişiyi öldürmeniz aslında gerçek hayatta sizi fazlasıyla olumsuz etkileyen, öfkelendiren iki durum yaşadığınızı gösterirken aynı zamanda öfkeni kontrol etmeyi öğrenmek ve olayları daha sakin kafa ile analiz etmek gerektiğini hatırlatmaktadır. Ölüleri saklaman ise seni kötü etkileyen bu iki şeyi sakladığını, kimselere anlatmadığını ya da anlatmak istemediğini belirtmektedir. Çünkü rüyada bir şeyi saklamak gizlilik sembolüdür ve rüyada sakladığınız şey ile bir arada yorumlanır ve gören kişinin gizlediği o şey hakkında bazı şeyleri gizli tutmak, bilgileri muhafaza istediğini anlatırken aynı zamanda bu konuda bazı endişeleri olduğunu ifade eder.

İkinci rüyanda iki adet yanık kremi almış olman ise hayatta sahip olmak istediğin iki şey olduğunu, bunlara kavuşacağını ancak bunlardan sadece bir adedini kullanacağını, diğerini evde bırakacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir