Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Yanılmak

Rüyada yanılmak neye delalet eder?

Rüyamda ailesinin bana attığı bir iftira yüzünden beni terk eden, bu yaz boşandığım ve hala çok sevdiğim eski karımı gördüm. Rüyada barışmışız ve el ele deniz kenarında hem denizi seyredip hem çay içiyoruz hem de konuşuyoruz. Eşim öylesine zayıflamış ki adeta kemikleri sayılıyor ve çok üzgün. Bana “Salih ben çok yanılmışım, beni affedecek misin? Annemin babamın yalanlarına kandım, onlara inandım sana inanmadım” diyor bir taraftan da ağlıyordu. Gözlerinden oluk oluk yaş geliyordu, ona sarıldım”çok acılar çektim, çok üzüldüm. Ama seni elbette affediyorum” diyordum.

Ben bu rüyayı bu yaz bir kaç kez daha gördüm. Sizce bu neye işaret? acaba eşim gerçeği anlayacak bana dönecek mi? 38, erkek, boşanmış, çalışıyor.

Rüyada yanılmak tabiri

Salih merhaba, siz neler yaşadınız, neler oldu bilmiyorum fakat anladığım kadarıyla büyük acılar çekmişsiniz. Allah yardımcınız olsun. Rüyanızın karınızın gerçeği anlayıp anlamaması hakkında bir şey anlattığını söylemek yanlış olur. ben genel bilgi vereceğim ve müneccim gibi görünmek istemem. Eklemek istediğim bir diğer önemli konu da bu rüyayı bir kaç kez görmüş olmanızdır çünkü bir rüyayı birden fazla görmek o rüyanın kıymetli bir anlam taşıdığını veya sizin bunu anlamadığınızı gösterir. Eşin konusunda bilgiyi eski eşini görmek rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada yanılmak hayatınızda bir şeyin yolunda olmadığını, düzensiz gittiğini gösterir, küçük engellerle karşı karşıya olduğunuzu, her şeyin istediğiniz gibi gitmesi için bir şeyleri değiştirmek gerektiğini ifade eder. Başka birinin yanıldığını görmek günlük yaşamınızda verdiğiniz kimi kararlarda hata olabileceğini gözden uzak tutmamak gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir